Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula sezon 6, odcinek 12
odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Waterworks

58m
8,6 937
ocen
8,6 10 1 937
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e12

Luźne myśli moje

ocenił(a) serial na 10

Ciągnie wilka do lasu.
Ten serial jest fenomenem.
Pokazuje jak człowiek tak na prawdę idzie całkiem sam przez swoje życie, próbując czasem walczyć że swoimi słabościami, ale na końcu skazany jest na porażkę. Po dłuższej chwili myślę , że nie może być happy endu...
Saul zostanie wierny swojej naturze.
Przez sześć lat, jak miłość jego życia, żył jak mysz pod miotłą mając nadzieję na wyjście z cienia. Nic z tego, za błędy się płaci. Ale ten geniusz zła się przeliczył. Nie da się bezkarnie iść do przodu, zawsze się kiedyś wpadnie, lub umrze po drodze. Jego miłość do Kim jest równie silna jak 6 lat temu.
Ale jakże byłbym mile zaskoczony, gdybym nie miał racji. Wręcz chcę się mylić w ocenie, bo na swój głupi sposób wierzę w ludzi, wierzę w miłość.
Dlatego ten serial tak mną targa...
Z jednej strony mówię Saul wypij to piwo coś tak skrupulatnie naważył, z drugiej nie chcę żeby wypił. Chcę żeby był szczęśliwy.
Saul - wielki człowiek, niedoceniany przez rodzinę, społeczeństwo, potrafiący kochać . I zarazem mały człowiek, kombinator, oszust , naciągacz.
Walka dobra i zła w soul of Saul niestety ze wskazaniem na zło...

ocenił(a) serial na 10
czterooczak

Saul był doceniany, brat go wspierał, Howard długi czas oferował mu współpracę, sam dostał intratną posadę w renomowanej kancelarii, wspierała go rzecz jasna Kim.
W 1 sezonie mogliśmy odnieść wrażenie, że to na biednego Jimmiego cały świat się uwziął, jak szkolny łobuz który dokucza rówieśników, ale pretensje ma do całego świata. Kolejne sezony udowodniły prawdziwość słów Chucka - "Jimmi prawnik to jak szympans z karabinem maszynowym w ręku".
BB i BTCS to fenomeny, masz rację, ale one nie pokazują ludzi którzy walczą ze swoimi słabościami, tylko takich, których największą słabością jest próżność i egoizm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones