Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula sezon 6, odcinek 12
odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Waterworks

58m
8,6 937
ocen
8,6 10 1 937
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e12

Wiecie co? W oczekiwaniu na ten 12 odcinek odpaliłam sobie Saula od początku, wszystkie sezony, odcinek po odcinku, chodząc z komórką i bardziej słuchając niż oglądając ogarniałam tę całą historię jeszcze raz. Ale zupełnie na nowo. Warto to zrobić. Dostrzega się wtedy i rozumie treść i wszelkie niuanse lepiej. Jestem przerażona wątkiem ..... tego psychopaty. Sam odcinek jest rewelacyjny pod każdym możliwym względem "technicznym" i odbioru "sensualnego" tego filmu. Polecam polecam polecam. Aż strach co będzie w 13. Pozdrawiam fanów.

ocenił(a) serial na 10
asiapietryga

Ja myślę, że już po zakończeniu zrobię sobie powtórkę od początku (całkiem możliwe, że nie jeden raz, bo ten serial to dla mnie jest mistrzostwo, a lubię wracać do pozycji, które lubię). Po tym odcinku odczuwam pewien dysonans, bo bardzo lubiłam postać Jimmy'ego, a właściwie Saula, bo poznajemy go najpierw od jego historii w BB, ale teraz już ewidentnie wiemy, że Jimmy od zawsze był złym człowiekiem :( Podejrzewam, że wiele osób jak ja pobłażało mu, bo życie kopało go w dupę sporo razy, ale widać zła strona mocy i tak wzięła górę. Liczyłam mimo wszystko na jakiś happy end, ale po ostatnim odcinku już praktycznie nie mam wątpliwości, że Gene'a, a właściwie Jimmy'ego czeka marny koniec.

ocenił(a) serial na 10
Annxious

Mam bardzo podobne odczucia. Co do osoby Jimmy'ego jak i niestety najpewniej marnego końca naszego bohatera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones