Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula Sezon 6, Odcinek 3
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Między młotem a kowadłem

Rock and Hard Place 47m
8,9 1 197
ocen
8,9 10 1 1197
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e3

Autentycznie jest mi aż niedobrze. Co za napięcie i zdjęcia, to przekracza poziom wszelkiej normy. Ostatnia scena z Nacho, to majstersztyk. Brak mi słów. Kocham ten serial i niech najlepiej się w ogóle nie kończy.

RIP Nacho Varga

therealgoodfella

Teraz możemy obstawiać że Kim Wrexler zginie z rąk Lalo no bo nie ma jej w Breaking Bad.

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

Niekoniecznie. Kim może żyć, ale w odizolowaniu jak Gane.

therealgoodfella

No ale jako prequel to niestety niesie pewne wady w fabule, wiesz kto musi przeżyć a kto niekoniecznie. Gustaw wygra chociażby nie wiem co by się tam działo, Saul no wiadomo kim ostatecznie się stanie. Ten serial i tak jest o wiele lepszy od strasznie słabego filmu jakim był Carmino.

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

lepszy od Breaking Bad przede wszystkim.

ocenił(a) serial na 10
therealgoodfella

Myślałam, że będą tu komentarze odnośnie 3 odc 6 sezonu, a tu reszta poleciała równo ze spoilowaniem :( Ja mam pytanie do Was bo chyba mi coś umknęło. Dlaczego Fring w ogóle chciał wrobić Nacho w to wszystko? co z resztą uczynił... Przecież ten człowiek robił wszystko co ten mu kazał i tak się mu odpłacił? Wtf. Cholera, ale to był odcinek. Gra aktorska Mando była genialna, będzie mi go brakować :(

ocenił(a) serial na 10
sunflower17

Fring wiedział, że Nacho otruł Hectora bo ten chciał zabić ojca Nacho za brak okazania szacunku (odrzucenie gotówki od Hectora). W prosty sposób wykorzystywał Nacho do własnych celów, a przede wszystkim do zaprzyjaźnienia się z Lalo i wpuszczenia płatnych zabójców do jego domu. Normalnie Fring mógłby od razu powiedzieć, że Nacho otruł Hectora tylko po co jak sam mógł mieć z tego o wiele więcej własnych korzyści.

ocenił(a) serial na 10
therealgoodfella

To wszystko akurat rozumiem po obejrzeniu serialu, ale nie rozumiem dlaczego na końcu odpłacił mu się w ten sposób skoro chłopak był wobec niego lojalny, a wtargnięcie na teren Lalo mogli zawsze zrobić bez udziału Nacho. A co do otrucia Hectora, z tego co pamiętam to Fringowi odpowiadało to, że Hector został otruty i trafił na wózek bo dzięki temu mógł robić swoje...

ocenił(a) serial na 10
sunflower17

Mogli próbować wtargnąć na teren Lalo, ale prawdopodobieństwo tego było małe. Szybko zadzwoniliby po posiłki, a to jeden z mocniejszych karteli w meksyku. Widziałeś te betonowe ściany? Z Nacho mieli przewagę, że wejdą tam od razu. Kolejna kwestia przecież tylko dzięki Gusowi żył i do końca go Gus wykorzystywał bo czemu nie? Na końcu i tak poszli na ugodę bo Mike miał zastrzelić Nacho ze snajperki bo Salamancowie by go brutalnie torturowali. Jakby go Gus "uwolnił" to rozpętała by się wojna między kartelami i Gusem, a nikt tego nie chciał. No tak, Gusowi Hector jako warzywo bardzo odpowiadał, nawet zaprzestał jego leczeniu jak mu się polepszało. Nie wiem wobec czego masz wątpliwości jeszcze.

ocenił(a) serial na 10
therealgoodfella

Skonczyl sie :-(((((((

ocenił(a) serial na 10
Donarek

Też mi smutno. Wspaniałe zwieńczenie Universum.

ocenił(a) serial na 7
therealgoodfella

Nie czulem w tej scenie absolutnie nic, Nacho byl mi obojetny do samego konca. Wole Burrito.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones