Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula Sezon 6, Odcinek 8
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Wyceluj i strzel

Point and Shoot 49m
9,2 1 130
ocen
9,2 10 1 1130
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e8

zbyt naiwnie

ocenił(a) serial na 9

A mnie się ten odcinek wcale nie podobał. Po pierwsze bo uśmiercili najciekawszą postać serialu, a po drugie gdzie taki stary wyga Mike by nie przejrzał zamiarów Lalo i uwierzył że jego planem było wysłanie roztrzęsionej prawniczki żeby do strzeżonej twierdzy żeby zabić właściciela. Koty, psy, a nawet Cory i Trevor by w to nie uwierzyli

ocenił(a) serial na 10
zgredkafretka

Zgadzam się, przedwczesna śmierć Lalo. Odczułem, że na siłę i w dosyć mało wiarygodny sposób. Trudno.

ocenił(a) serial na 7
Kierol

Lalo najlepsza postać calej serii

ocenił(a) serial na 10
zgredkafretka

jednak koparka powinna od początku dać do myślenia, a łudziłem się, że Lalo może będzie w fabule po BB czy coś :P szkoda.

ocenił(a) serial na 10
zgredkafretka

Dziwny był ten odcinek...
Teraz to tylko czekać, aż pojawi się Gale, który wyposaży laboratorium.
Czy Walt już go tuje z Jessiem w camperze tym momencie tej historii?

ocenił(a) serial na 7
ewagm1

Nie, o 4 lata za wcześnie.

ocenił(a) serial na 10
Van_Etten

Uuuuu, to tak długo pralnia będzie stać pusta? W sensie jej podziemie.

ocenił(a) serial na 10
ewagm1

No nie do końca, bo przecież Walt wchodzi już do w pełni wyposażengo labu, a obecnie to jest wyłącznie niezagospodarowana dziura.

zgredkafretka

I gdzie Ty ten odcinek obejrzałeś? Ja sprawdzałem przed chwilą na Netflixie i wciąż go nie ma.

ocenił(a) serial na 10
grzegorz_021

Przełącz netflixa na jezyk Angielski i bedziesz mieć

zgredkafretka

Potwierdzam. Mnie tez nie przekonal. Wysoka przewidywalnosc, i sceny niczym z Jamesa Bonda. Oczywiscie bez zadnej ujmy dla ww.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones