Zaklinacze koni
powrót do forum 10 sezonu

Na początku nie wiedziałem o czym mowa, czy o ciąży Amy, czy o bliźniaki.
O co chodziło z tym snem, że niby Spartan ucieknie? # odcinki minęły i nadal nie uciekł... Chyba na serio chodziło o to, że w ciąży nie wypada śmigać na konikach.
I może przez ten, brak śmigania, serial wydaje mi się bardziej monotonny, niż wcześniej... i serio? Ty chciał sobie zostawić żonę i wyjechać, żeby się spełniać? Wydaje mi się że ten sezon jest robiony mocno na siłę, a twórcy nie mają na niego już pomysłu...

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

odcinek 15 - Wreszcie "coś się dzieje"... ciekawe, czy jak zwykle skończy się dobrze, czy uśmiercą Ty`a.

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

A nie było czasem powiedziane, że dla dobra dziecka, ma nie jeździć? Trochę za dużo tych "wypadków" w tym sezonie, to się przewróci, to ją koń przewróci, to wypadek samochodowy, co chwilę coś. A to, że ten Ty jest z niedźwiedziami, jest irytujące. Zastanawiam się, jak miałby wyglądać 11 sezon... A co do 15tego odcinka jeszcze się nie mogę wypowiedzieć.

ocenił(a) serial na 8
gleek003

Napisałem to w temacie z zaznaczeniem że mogą być spojlery, jak coś to przepraszam :)

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Nie było spoilera i tak miałam przeczucie, że coś mu się stanie, a nie zdradziłeś co, więc nie ma problemu.

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Już widziałam i ciekawi mnie co będzie dalej, ale żadnego promo nie umiem znaleźć.

ocenił(a) serial na 8
gleek003

ok, mnie bardziej chodziło o zakończenie odcinka i minę Amy :) Staram się omijać wszelkie proma, bo często one pokazują co będzie.

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Chyba o to w nich chodzi ;) Amber dobrze zagrała w tym odcinku, oddała wszystkie emocje. Moim zdaniem Ty przeżyje. A wiesz może czy będzie kolejny sezon?

ocenił(a) serial na 8
gleek003

Na http://tonights.tv/ - CBC did not officially renew Heartland for season 11 yet. The release date for Heartland season 11 has not been scheduled.
Amber pisze podobnie. Na blogu serialu, to samo.
Na jednej stronie jest info jacy aktorzy pojawią się, albo mogą się pojawić i jest tam Ty. Pewnie nie umrze :)

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Tak właśnie myślałam, że "jeszcze" nie ma informacji o nowym sezonie. Tylko jak ten sezon będzie wyglądać...

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Widziałeś odcinek? Z Ty'em nieciekawie...

ocenił(a) serial na 8
gleek003

Widziałem i uważam że dobrze mu tak... Nie trawie go :)

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Ten pomysł z wyjazdem był niezbyt mądry... Ale Amy szkoda.

ocenił(a) serial na 8
gleek003

Właśnie dlatego go nie trawie - przez ten pomysł z wyjazdem i jeszcze 2 wcześniejsze jego "pomysły"(z wyjazdem). Jako samotna mata, Amy też miała by dobrze...

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Już tylko dwa odcinki do końca tego sezonu, a następnego nie zapowiedzieli jeszcze, więc wszystko się może wydarzyć.

ocenił(a) serial na 8
gleek003

http://www.cbc.ca/heartland/blog/its-penultimate-episode-time

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Jestem ciekawa co w końcu się wydarzy. Założę się, że dziecko urodzi się dopiero w finałowym odcinku.

ocenił(a) serial na 8
gleek003

Jestem po ostatnim odcinku - na samym końcu pojawił się fajny napis, mówiący że będzie następny sezon... Nadal uważam że ten sezon był najbardziej monotonny, ze wszystkich dotychczasowych.

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Tego odcinka nie widziałam. Aż taki monotonny nie jest, ale zastanawiam się jak długo jeszcze chcą to ciągnąć. Lubię ten serial, ale kiedyś musi się skończyć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones