PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796939}
6,9 4 658
ocen
6,9 10 1 4658
Zasada przyjemności
powrót do forum serialu Zasada przyjemności

Wciąga

ocenił(a) serial na 10

Fajne jest to, że już w pierwszych minutach pierwszego odcinka coś się dzieje i w kolejnych minutach rozkręca się akcja kilku wątków naraz, a przy końcu powoli wszystko się ze sobą łączy i dla mnie duży plus za to, że wyświetlane są od razu dwa odcinki, bo po jednym zawsze człowiek czuję duży niedosyt. ;) Nie byłam na początku przekonana do głównej aktorki, miałam lekkie “ale” do jej gry - szczególnie na początku, w scenie z mężczyzną - jednak już w drugim odcinku moje nastawienie się zmieniło, a wręcz polubiłam jej mimikę, chłód i myślę, że idealnie pasuje do tej roli.

j_ostrow00

Mnie również serial wciągnął. Swietna fabuła. Trochę duzo tych wątków, ale nie przeszkadza mi to. Malgorzata Buczkowska daje sobie radę wsród tego męskiego towarzystwa, musi być wkurzająca w tym serialu bo taka jest jej postać. Twarda. Mocniej zwróciłam uwagę na Karela Rodena. Ma niesamowitą charyzmę. I chociaz widziałam go w kilku filmach to z żalem przyznaję, że dopiero odkryłam jego talent. Sergei Strelnikov dodaje trochę świeżości. I miłe na niego popatrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones