PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796939}
6,9 4 623
oceny
6,9 10 1 4623
Zasada przyjemności
powrót do forum serialu Zasada przyjemności

Za dużo postaci wprowadzonych do fabuły, w pewnym momencie zaczyna się to wszystko mieszać, trzeba by notować kolejne nazwiska. Druga sprawa, to totalne zagmatwanie akcji ubocznymi wątkami. No, rozumiem, należy widza wprowadzać na fałszywe tropy, ale tych jest tu zdecydowanie za dużo. I niestety, nie wszystko wyjaśnia się na końcu. Po co tak gmatwać? Niestety psuje to cały serial, który jest tymi niepotrzebnymi wątkami sztucznie przedłużany... Niestety obniża to ocenę, inaczej byłoby naprawdę świetnie....Szkoda

Prochowski3

Właśnie tutaj jest problem, ze nie wszystko jest wyjaśnione. Wiemy kto zabijał. Ale ja nie wiem po co ten watek z tym rosyjskim przemytnikiem. I co zrobił z nim Serhij? Zupełnie nie wiem po co wątek Ota z tą starszą babka? By pokazac, ze ma jakies zycie prywatne? To nic nie wnosi do fabuły. Co z Viktorem (przez K;)) i tą prawniczką? W dodatku według mnie serial sie urywa. Pokazaliby chociaż co dalej.

ignis_2

Zgadzam się, wprowadzono niepotrzebne wątki i zabrakło czasu i pomysłu na ich wyjaśnienie. Podobnie jak ze strzelaniną w Czechach, czy udziałem w aferze czeskich polityków, kto i dlaczego, tego już nie pokazano. Myślę, że miało to służyć kryminalnemu "podrasowaniu" tej historii... Tylko po co? Przecież kryminał bez tych dodatkowych wątków byłby jak się patrzy... Chcieli ulepszyć coś dobrego i po prostu to spieprzyli!

misiek_maciek_2

Zabójca to osobna historia, która została wyjaśniona. Politycy i mecenasi to jedno, a mafia drugie. I obie sprawy nierozwiązane. Ktoś mi wyjaśni co miał wspólnego ten łysy zbok co spał ze swoimi pracownicami ze spalonymi autami i ludźmi w nich? To chyba zrobiła mafia, ale skąd on to wiedział i czemu pokazał?

ocenił(a) serial na 5
ignis_2

tam była spalona jedna z jego uduszonych ofiar

ocenił(a) serial na 9
ignis_2

No właśnie też tego nie rozumiem. To znaczy kwestia spalonych aut jest dla mnie jasna. On zabił swoje kochanki w trakcie sexu i potem ukrywał ich ciała w lesie. Znał ten las i wiedział gdzie jest spalony przez mafię samochód. To podpalił drugi z kochanką w środku, albo wsadził jej zwłoki do już spalonego. Mnie w sprawie Bronisza, czyli sprawy wyjaśnionej niejako przy okazji, zastanawia jeden fakt. Dlaczego ten seryjny morderca wybrał właśnie samochód w/w Bronisza i naprowadził na jego trop? Jest to nieprawdopodobny zbieg okoliczności. Zatem, czy wiedział od tej zamordowanej Ukrainki Olgi, że u nich mieszkała i była kochanką jego żony? Wiedział, że on dusi te laski w trakcie sexu? Czy po prostu wiedział, że ona u nich pomieszkuje i chciał rzucić na niego podejrzenia? Nie zostało to wyjaśnione. Trochę mnie to irytuje.

Barbarra_Ra

Niestety racja. Świetna muzyka dobre zdjęcia ale finał rozczarowuje zupełnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones