PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796939}
6,9 4 646
ocen
6,9 10 1 4646
Zasada przyjemności
powrót do forum serialu Zasada przyjemności

taka jestem zimna i skrzywdzona, taka samotna ale harda, takie mam celne teksty i bzykam przypadkowych kolesi zdziwionych moją pozą

Męczy jak cholera

ChyzyRuj

Bo to polski "europejski" serial jest.
Ja nie daję rady już (po trzecim odcinku)
kandydat na gniota tysiąclecia?
kompletnie nie rozumiem zachwytów.
szkoda tej Buczkowskiej, bo niezłą aktorka jest.
Ale - co robić....
Pomyśleć że jakoś może się do tego dokładam, bo mam abonament cyfry...

ocenił(a) serial na 3
evam_laz

Mam dokładnie takie samo zadnie o tym serialu...i kompletnie nie rozumiem wypisywanych tutaj zachwytów nad....Sztuczność aż razi z ekranu...

ocenił(a) serial na 8
jacek2

Jakoś zupełnie mnie nie dziwi, że nie rozumiesz..
ale po co się od razu tym chwalić.

ocenił(a) serial na 8
ChyzyRuj

Męczą cię twarde gliny z przeszłością i brudem pod pazurkami to nie jęcz tylko znajdź sobie coś lżejszego....
Polecam 13 posterunek.

HRA

xD

nie kumasz kompletnie o co mi chodziło, prawda?
tutaj nie ma co zmęczyć, tu nie ma żadnych twardych glin z przeszłością tylko kalkomania stereotypów kleconych z subtelnością licealisty piszącego ćwiczenie stylistyczne :D

ChyzyRuj

no to jest serial dla inteligentnych, panie ChyzyRuju albo Ryzy Ch... Twoja ksywka wiele o Tobie mowi.

ChyzyRuj

I dlaczego ona mówi po angielsku tak, jakby była spowolniona i bolało ją gardło i język

joanna191

Tak też to postrzegam i dziwne to bo kończyła liceum w stanach

ocenił(a) serial na 9
ChyzyRuj

Bo kobiety w takim fachu muszą być twarde i mieć większe jaja niż ich koledzy, których kompetencji nikt nie podważa, tylko dlatego, że nie huśta im się między nogami worek mosznowy. Ona musi pokazać, że wbrew stereotypom, nie jest wrażliwą, słabą istotką, która się rozpłacze jak ktoś na nią nakrzyczy. A uwierz, taki stereotyp panuje wciąż w tej, uznawanej za męską, branży. Mama szwagra, który jest oficerem policji, Pracuje w wydziale zabójstw. Nie ma tam ANI JEDNEJ KOBIETY. Oni uważają, że to oczywiste i szczerze byli zaskoczeni, gdy kiedyś na imprezie ich o to spytałam. A to wykształceni, inteligentni faceci. Znają języki, uczestniczą w międzynarodowych szkoleniach, śledztwach. Żadne stare gliny z czasów PRL. Twierdzą, że tak jest wszędzie. Kobiety są przyjmowane do policji, ale w takich "ciężkich" wydziałach są rzadkością. Poza tym takie ostre laski są sexy. Sama chciałabym być taka. Niestety za bardzo kocham szpilki i sukienki. Mam pecha:)

Barbarra_Ra

Puszczalstwo nie jest sexy

ocenił(a) serial na 9
DonVitoCorleone

Zdefiniuj puszczalstwo? Czy to oznacza mężczyznę uprawiającego niezobowiązujący sex z wieloma partnerkami?

Barbarra_Ra

Na odwrot

ocenił(a) serial na 9
DonVitoCorleone

To znaczy?

ocenił(a) serial na 8
ChyzyRuj

ale cała trójka jest kalką i sztampą, co bardzo razi przy tak dobrze zrobionym serialu: Sokołowska - "twarda", wulgarna i niepokorna - vide policjantki Vegi czy serii Oficer; Seifert - stary pies, fachura, po rozwodzie, z młodszą kochanką z którą mu się nie układa - vide Gajewski, itp. ; Franko - wiek średni, nie stroni od alko, brutal-przystojniak, romanse, itd. - vide Despero. No i morderca, który oczywiście był w domu dziecka, tam molestowany i nagle bez powodu morduje 3 kobiety w 3 różnych krajach, robiąc to teatralnie, a pomaga mu w tym sztab ludzi, naciągane jak plandeka na Żuku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones