PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663711}

Zawód: Amerykanin

The Americans
7,7 7 459
ocen
7,7 10 1 7459
8,0 3
oceny krytyków
Zawód: Amerykanin
powrót do forum serialu Zawód: Amerykanin

Odcinek nie był już tak rewelacyjny, ale za to wstrząsająca końcówka. Podejrzewałam, że zabiją tę kobietę z dzieckiem już w ciężarówce, zrobili jednak coś znacznie gorszego...
Ten serial jest świetny, z niecierpliwoscią czekam na więcej.

Mikasa08

Serial bardzo mi się podoba, ale brakuje czegoś co mogłoby zaciekawić na dłużej, jakiegoś głównego wątku, który trzymałby w napięciu. Trzeci odcinek był świetny, ale momentami oglądałam go ze znużeniem. Co prawda nie nudziło mi się i dalej będę go oglądać, ale brakuje mi trochę akcji. Mogliby pokazać retrospekcje z Rosji, które na pewno ożywiłyby fabułę. Zdecydowanie na plus, zwłaszcza końcówka, ale rozkręca się za wolno.

fanka33

troszkę racji masz z tym"znużeniem",ale z odcinka na odcinek się rozwija.Jak się nie mogę doczekać na kolejny to znaczy się że jest dobrze :) Mnie odpowiada taki spokój w tym serialu,brak fajerwerków i wszechobecnej techniki wpływa na plus dla tego serialu.Mam nadzieję że będzie dobrze :)

ocenił(a) serial na 6
fanka33

Fakt, serial nie wbija w fotel, ale oglądam z zaciekawieniem. Czekam na początek bezpośredniej gry między Phillipem a Stanem. Przedsmak mieliśmy właśnie w 3 odcinku (świetna scena ze squashem).

ocenił(a) serial na 9
adamcpdst

Własnie obejrzałem ten odcinek i tak samo myślałem, że tę kobietę zastrzelą w ciężarówce. Odcinek świetny, myślę, że ten serial się pomału rozkręca i jeszcze nie raz nas zaskoczy! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones