PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663711}

Zawód: Amerykanin

The Americans
7,7 7 457
ocen
7,7 10 1 7457
8,0 3
oceny krytyków
Zawód: Amerykanin
powrót do forum serialu Zawód: Amerykanin

Capuleti i Montecchi

ocenił(a) serial na 8

chyba ku temu zmierza ten serial.


Czwórka dorosłych nie nadaje się do niczego poza zabijaniem i szpiegowaniem ( swoją drogą zastanawiam się, czy Rosjanie kibicują Keri Russell, która jest rodowitą Amerykanką w jej szpiegowskiej misji)

Nie na darmo scenarzyści sprzęgli tę parę dzieciaków. Pytanie jest tylko, które z nich zabije którego ojca. Na dobranoc oczywiście.

Tak czy siak dobry serial. To może być plus, ze nie ma tam żadnego dobrego charakteru, żadnej osoby, której się kibicuje. Tego jeszcze w serialach nie grali.Nowa jakość. Ale może się opłacić.

tulila

Ale o czym ty piszesz?

tulila

Podbijam pytanie kolegi. xD

ocenił(a) serial na 8
Wina_Woltera

Nieuważnie Panowie oglądają. Ale nie będę wredna i naprowadzę - chodzi mi o uczucie rodzące się między synem Pana Agenta Stana i córkę głównych bohaterów. Na razie ten wątek prowadzony jest bardzo oszczędnie, bo nie wiadomo na ile sezonów zaplanowany jest serial. Tak myślę. Jeszcze jakieś podpowiedzi?

tulila

Myśmy to rodzące się uczucie pomiędzy młodymi zauważyli, nie jesteśmy aż tak ułomni (trudno nie zauważyć). Ale wysnuć z tego wniosek, że któreś z nich niemal na pewno zabije drugiemu ojca... no no, wyższa szkoła jazdy. Winszuję.

btw. z tego co pamiętam to Romeo i Julia "samobójnęli się" oboje, a nie mordowali swoich teściów.

ocenił(a) serial na 8
Wina_Woltera

To są zwykłe spekulacje, ale scenarzyści po to wymyślili ten wątek, żeby widzów serialu pobudzić do takich spekulacji.

Zobaczymy jak będzie.Nie mam zamiaru kłocić się o serial, z kimś kogo nie znam.

Kłaniam się.

tulila

Żeby z politycznego serialu o szpiegach i zimnej wojnie, wyabstrachować tylko wątek pseudoromansu nastolatków i na tym oprzeć oś serialu to, jak zauważył kolega, naprawde wyższa szkoła jazdy. ;) Nie mam wiecej pytan.

sever

*wyabstrahowac, of course

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones