PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663711}

Zawód: Amerykanin

The Americans
7,7 7,5 tys. ocen
7,7 10 1 7530
8,0 7 krytyków
Zawód: Amerykanin
powrót do forum serialu Zawód: Amerykanin

Obejrzałem pierwszy sezon The Americans, i może ze dwa odcinki durgiego. Póki co serial był odść przeciętny w moim odczuciu. A tu czytam, że dostali właśnie nagrodę dla najlepszego serialu dramatycznego.
Poprawiło się coś od czasu kiedy oglądałem, czy po prostu to nie na mój gust serial?

użytkownik usunięty
picollo

Z pierwszych dwóch sezonów nie pamiętam zbyt dobrze, serial był wciągający ale średnio ambitny. Natomiast w 3 sezonie robi się bardziej dojrzały, akcja spowalnia ale to wychodzi na plus, tajemnice i intrygi są co raz bardziej poważne, jest też wiele bardzo mocnych scen, gra aktorska na najwyższym poziomie, mega soundtrack.
Myślę, że warto oglądać dalej.

Chyba w takim razie spróbuję. Dzięki!

ocenił(a) serial na 8
picollo

Właśnie takiego tematu szukałem! Przerwałem oglądanie serialu mniej więcej w tym samym momencie i chciałem znaleźć jakąś opinię odnośnie tego czy późniejsze sezony są lepsze. Chyba już wiem co będę robił w wakacje :)

picollo

Akcja mogłaby się posuwać szybciej, bo robi się z tego telenowela. Ale ogólnie serial nie jest zły.

ocenił(a) serial na 6
silent_bob_2

No fakt, czwarty sezon strasznie rozwleczony. Jakby się uparli to mogliby całą akcję skondensować do 3-4 epizodów.

adamcpdst

To chyba jakiś żart, przecież w 4 serii tak przyśpieszyli, iż jakbym nie wiedział że będą seria 5 i 6 pomyślałbym, iż chcą zakończyć serial na 4 serii. Pozamykali większość wątków w 4 serii. To taki serial trochę jak Breaking Bad w którym akcja wolno się toczy i wszelkie wydarzenia z pierwszych serii procentują w kolejnych sezonach.