PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663711}

Zawód: Amerykanin

The Americans
7,7 7 457
ocen
7,7 10 1 7457
8,0 3
oceny krytyków
Zawód: Amerykanin
powrót do forum serialu Zawód: Amerykanin
użytkownik usunięty
kapelusznik

ale ja odstrzelili bez zadnych skrupułów :(

ocenił(a) serial na 8

przynajmniej się codziennie nie musiała zastanawiać czy dzis umrze czy może jutro, albo za tydzień.

użytkownik usunięty
KJO_2

szkoda ze napisow na biezaco nie ma

ocenił(a) serial na 8
kapelusznik

Jej śmierć paradoksalnie daje sporo możliwości. Oleg może teraz z czystym sumieniem zdradzić, a Stan będzie jeszcze bardziej zawzięcie śledził KGB! W ogóle kiedyś musi się to wszystko wydać i Stan będzie kluczową personą, która w jakiś sposób pomoże/uratuje głównych bohaterów.

ocenił(a) serial na 8
srick.pl

Mnie ciekawi jak rozwiążą wątek Marty, że ona wpadnie to raczej pewni, ale czy pociagnie "Clarka" za sobą.

ocenił(a) serial na 8
KJO_2

Dużo się dzieje. Coś wydaje mi się, że za dużo... Tak jakby chcieli zamknąć pewne sprawy i zakończyć cały serial !?
Co do Marthy to jest już "ugotowana". I wydaje mi się, że odpowiednie siły nie pozwolą by przez nią wszystko się posypało. Wiecie: cała ta "sprawa". Właściwie to tylko kwestia czasu, bo ja nie daję jej większych szans na przeżycie (nie da rady, nie zgodzi się opuścić Stanów, no i Clark nie będzie mógł z nią wyjechać - a to zabije Marthę).
I jeśli się stanie jak ja tu kombinuję, to będzie kolejny powód by Philip rzucił to wszystko i jak sądzę przeszedł na stronę Amerykanów. Pytanie jak potoczą się sprawy z pastorem i dziećmi. Co może skłonić Elizabeth do zachwiania jej wiary. No i Stan! Taki czujny - pies na komuchów - a tu niemożliwe by w końcu nie zorientował się kogo ma za sąsiadów?! Tyle, że po drodze znów mogą paść ofiary.

ocenił(a) serial na 8
srick.pl

Właściwe pytanie brzmi: Kto następny? :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones