PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663711}

Zawód: Amerykanin

The Americans
7,7 7 459
ocen
7,7 10 1 7459
8,0 3
oceny krytyków
Zawód: Amerykanin
powrót do forum serialu Zawód: Amerykanin

Witam!Cos słaba dyskusja na temat tego wg. mnie niezłego serialu(po 5 odc)Zapraszam do opisywania odcinków ponieważ każdy ma swoje spostrzeżenia.

ocenił(a) serial na 6
damianczypek

<spojlery, spojlery>

Moim zdaniem piąty odcinek był najlepszym do tej pory (może oprócz pierwszego). Zaciska się pętla na szyi Niny, która postawiła wszystko na jedną kartę i obstawiam, że do końca sezonu nie dożyje. Cieszy wątek wewnętrznych tarć w radzieckiej ambasadzie, bo małżeńskie kłótnie Jenningsów zaczynają powoli nużyć. Ciekawe było za to pokazanie różnych postaw bohaterów wobec użycia seksu jako narzędzia pozyskiwania informacji. Myślę, że Phillip przełamie się w tej kwestii już niedługo.

adamcpdst

No jak to? Przeciez Phillip w "tej kwestii" już jest dawno przełamany. W odcinku "The Clock" przełamywał sie bardzo ostro ;)

ocenił(a) serial na 9
damianczypek

szósty odcinek znakomity!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
damianczypek

7 i 8 tez dają radę,naprawdę serial mnie wkręca.

damianczypek

9 i 10 odcinek - z dobrego Stana, zaczyna robić się prawdziwy zwyrodniały potwór. Naprawde ciezko teraz kibicowac Amerykanom, zwłaszcza w zestawieniu z litosciwymi Rosjanami ("nawet psa nie skazałbym na takie cierpienie"). Zestawienie dwóch zabójstw agentów: jednego amerykanskiego, drugiego z KGB bardzo jaskrawie pokazało róznice.

sever

Dziwię się, że nikt jeszcze nie napisał, że ten serial to parszywa komunistyczno-antykorwinowa propaganda.

ocenił(a) serial na 8
Wina_Woltera

Wstydzą się przyznać, że też kibicują KGB:-)

Odcinek 10 bardzo dobry, ale smutny. Zabili mojego ulubionego bohatera.

Wina_Woltera

Nie wywołuj wilka z lasu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones