PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663711}

Zawód: Amerykanin

The Americans
7,7 7 459
ocen
7,7 10 1 7459
8,0 3
oceny krytyków
Zawód: Amerykanin
powrót do forum serialu Zawód: Amerykanin

dlaczego napisy pojawiają np. do 8 odcinka po amerykańskiej premierze 9?

ocenił(a) serial na 8
wroblak

Nie pasuje, to oglądaj w wersji oryginalnej. Ktoś nad napisami pracuje i poświęca na to swój prywatny czas.

tjw1978

Twoja odpowiedź mnie nie satysfakconuje. Nie chodziło mi o to, że jestem zbulwersowany, że ktoś po godzinie od wrzuty odcinka nie tłumaczy napisów. Tylko są one w dokładną premierę następnego. Chodzi o dokładną zależność. Ogólnie to nawet się spodziewałem, że taka odpowiedź, bądź w podobnym stylu się pojawi ;). Ogólnie pamiętam inną taką sytuacje z napisami, ale co to był za serial....
Ps oglądam bez napisów ale często powtarzam jak już napisy są bo nie wszystkie słowa i dialogi zrozumiem. Świat nie jest pełen chodzących po nim poliglotów.

ocenił(a) serial na 8
wroblak

Nie chodziło mi o satysfakcję, a o to, że ktoś musi poświęcić swój czas na tłumaczenie. Być może robi to tak, że akurat trafia w premierę kolejnego odcinka. Niczego innego tutaj bym się nie doszukiwał. Nie kwiczę, jeśli muszę czekać na napisy. Po prostu mój angielski nie jest na tyle dobry, bym pokusił się na oglądanie bez napisów np. "Gry o tron"

Są odcinki seriali tłumaczone przez 4 czy 5 osób (każdy pewnie tłumaczy 10 minut odcinka). Wtedy masz napisy tego samego albo następnego dnia po premierze :)

Są takie, które robi jedna osoba i nie należy od niej wymagać więcej niż jej się chce. Tyle w temacie.

tjw1978

Dzięki za wyczerpanie tematu :), w sumie myślałem podobnie, ale nie dawało mi to spokoju. pzdr

ocenił(a) serial na 7
wroblak

Gdyby serial miał większą oglądalność to z pewnością htaki by się zabrały za robienie napisów, a tak robi je Yungar (swego czasu też chyba był w htakach), który pamiętam jak się kiedyś wypowiedział, że ma jakoś mniej czasu na robienie napisów.
Druga sprawa, że jest to serial o dość specyficznym klimacie (w tym dużo gadania), który raczej jest przeznaczony do ludzi, którzy lubią myśleć podczas oglądania, a nie jedynie patrzeć na akcję. Większość takich ludzi zna język angielski i radzi sobie bez napisów.
Możesz ew. czekać, bo teraz leci z lektorem i chyba 4 albo 5 odcinek był, więc za niedługo nadgoni te odcinki co nie mają napisów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones