Jesienna ramówka stacji ABC na sezon 2013/2014

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jesienna+ram%C3%B3wka+stacji+ABC+na+sezon+2013+2014-95737
W Nowym Jorku trwa tydzień konferencji, na których największa piątka amerykańskich stacji telewizyjnych prezentuje swoje jesienne ramówki. Kolejnym kanałem, który ogłosił swoje plany jest ABC. Stacja zaprezentuje aż 12 nowych produkcji, które zastąpią 11 anulowanych seriali.

Wśród seriali, które nie powrócą na antenę wraz z jesienną ramówką, znalazły się:

 

- "666 Park Avenue" - po pierwszym sezonie;
- "Anatomia prawdy" - po trzech sezonach,
- "Don’t Trust That B—– in Apartment 23" - po dwóch sezonach, są to na razie nie potwierdzone wiadomości, ale grający w nim jedną z głównych ról James van der Beek dostał angaż przy innej produkcji telewizyjnej;
- "Family Tools" - decyzja została podjęta po emisji odcinka pilotażowego;
- "Happy Endings" - po trzech sezonach;
- "How to Live With Your Parents For the Rest of Your Life" - po pierwszym sezonie;
- "Last Resort" - po pierwszym sezonie;
- "Malibu Country" - po pierwszym sezonie;
- "Prywatna praktyka" - po sześciu sezonach serial zakończył się.
- "Szkarłatna wdowa" - po pierwszym sezonie;
- "Zero Hour" - po pierwszym sezonie;

W jesiennej ofercie ABC znalazło się aż 12 nowych propozycji:

- "Back in the Game" - Terry była gwiazdą softballa do czasu, gdy jej życie się skomplikowało - ciąża, utrata sportowego stypendium, utrata męża. Wraz z synem Dannym wprowadza się do swojego ojca. Mimo sprzeciwu matki chłopak bardzo chce grać w małej lidze, jednak brak zdolności wystawia go na pośmiewisko. Terry postanawia zostać trenerką drużyny odrzuconych dzieciaków. Główne role w tym komediowym serialu grają Maggie Lawson i James Caan.

- "Betrayal" - serial dramatyczny, którego początek stanowi romans fotografki Sarah i prawnika Jacka. Mąż Sary jest ambitnym prokuratorem, który pragnie zrobić polityczną karierę oskarżając szwagra Jacka o morderstwo. Sarah i Jack nieoczekiwanie znajdują się po dwóch stronach głośnego dochodzenia. W głównych rolach między innymi Hannah Ware, Stuart Townsend oraz James Cromwell.

- "The Goldbergs" - komediowa opowieść o rodzinie w latach 80-tych, gdy nie było blogów dla rodziców, czy alergii na orzechy. 11-letni Adam, uzbrojony w kamerę, filmuje swoją zwariowaną rodzinę.

- "Killer Women" - to nowy serial dramatyczny opowiadający historię Molly, jedynej kobiety w składzie Texas Rangers, która każdego dnia spotyka się z nieprzychylnością swoich kolegów z pracy. Pewna siebie kobieta wie jednak, jak dotrzeć do prawdy. Zmagając się ze swoimi rodzinnymi problemami, nawiązuje romans z przystojnym agentem DEA. Grają m.in. Tricia Helfer, Marc Blucas i Michael Trucco, a producentem wykonawczym jest Sofia Vergara. Premiera zimą.

- "Lucky 7" - opowieść o siedmiu pracownikach stacji benzynowej w nowojorskiej dzielnicy Queens, którzy przez kilka miesięcy wypełniali losy na loterii, nawet nie podejrzewając, że kiedykolwiek mogą wygrać. Pieniądze mają szansę rozwiązać ich wszystkie problemy. Jednym z producentów wykonawczych jest Steven Spielberg.

- "Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D." - pierwszy fabularny serial telewizyjny Marvela opowie o członkach specjalnej agencji znanej jako S.H.I.E.L.D., która chroni zwyczajnych ludzi na całym świecie przed niezwyczajnymi okolicznościami.

- "Mind Games" - nowy serial dramatyczny. Steve Zahn i Christian Slater grają braci i jednocześnie partnerów w nietypowej agencji, która zajmuje się rozwiązywaniem problemów klientów, używając technik psychologicznej manipulacji. Premiera zimą.

- "Mixology" - kolejny serial komediowy. Jeden bar, jedna noc, dziesięciu samotnych ludzi i ich nieoczekiwane przygody. Premierę zaplanowano na połowę sezonu.

- "Once Upon a Time in Wonderland" - spin-off "Dawno, dawno temu", od scenarzystów "Zagubionych" - Edwarda Kitsisa i Adama Horowitza. W wiktoriańskiej Anglii młoda i piękna Alicja opowiada historię o nieznanym nowym świecie, który istnieje po drugiej stronie króliczej nory. Uznana za szaloną musi uciekać do Krainy Czarów.

- "Resurrection" - w mieście Arcadia w Missouri nagle zaczynają powracać zmarli bliscy. Ośmioletni chłopiec, Jacob budzi się na ryżowym polu w Chinach, nie mając pojęcia jak się tam znalazł. W domu, który uznaje za swój, mieszka starsze małżeństwo, które straciło syna Jacoba ponad 30 lat wcześniej. Główną rolę gra Omar Epps. Premiera odbędzie się zimą.

- "Super Fun Night" - serial komediowy. Kimmie i jej dwie przyjaciółki umawiają się w każdy piątek od 13 lat. Jednak ostatni aw"Trophy Wife"/00ans Kimmie może zagrozić tej tradycji. Chcąc pogodzić zawodowe obowiązki, randkę z prawnikiem i cotygodniowe spotkanie z koleżankami, namawia je na przeniesie spotkania i wyjście "na miasto". W serialu zagra Rebel Wilson.

- "Trophy Wife" - mówią, że do trzech razy sztuka. Na to liczy imprezowiczka Kate, która zostaje trzecią żoną Pete'a. Poznają się w barze karaoke, a już rok później zostaje macochą trójki dzieci i przyjdzie się jej zmagać z dwoma byłymi żonami. W tym komediowym serialu występują między innymi Malin Akerman, Bradley Whitford i Marcia Gay Harden.

Ponadto z kolejnymi sezonami powrócą następujące produkcje:- "Castle" - 6. sezon, w Polsce emitowany przez Universal Channel i TVP2;
- "Chirurdzy" - 10. sezon serialu znanego widzom Fox Life i Polsatu;
- "Ostatni prawdziwy mężczyzna" - 3. sezon;
- "Nashville" - 2. sezon;
- "The Neighbors" - 2. sezon;
- "Dawno, dawno temu" - 3. sezon serialu znanego widzom Fox Polska;
- "Pępek świata" - 5. sezon, znany widzom HBO Comedy;
- "Zemsta" - 3. sezon produkcji wyświetlanej na Fox Life;
- "Skandal" - 3. sezon serialu emitowanego na Fox Life;
- "Podmiejski czyściec" - 3. sezon produkcji znanej widzom HBO Comedy;
- "Współczesna rodzina" - 5. sezon, w Polsce dostępny w ofercie HBO Comedy.

Ramówka stacji NBC znajduje się tutaj.
Ramówka stacji FOX znajduje się tutaj.
Ramówka stacji CBS znajduje się tutaj.
Ramówka stacji The CW znajdzie się tutaj.