serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Zwariowany świat Malcolma

Malcolm in the Middle
2000 - 2006
23 min.
7,3 37 456
ocen
7,3 10 1 37456
3 635
chce zobaczyć
6,3 3
oceny krytyków
Serial opowiada historię życia Malcolma oraz jego niezwykle zakręconej rodziny. Czterej bracia, którzy za nic nie mogą się ze sobą dogadać są prowokatorami wielu... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Zwariowany świat Malcolma zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 7 nagród Emmy, 10 innych nagród i 65 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial opowiada historię życia Malcolma oraz jego niezwykle zakręconej rodziny. Czterej bracia, którzy za nic nie mogą się ze sobą dogadać są prowokatorami wielu przezabawnych sytuacji. Rodzice muszą mieć stalowe nerwy oraz niesamowity spryt aby ich okiełznać. Wydaje się, że już bardziej zwariować nie mogą, ale gdy okazuje się, że Malcolm jest geniuszem, wszyscy zaczynają szaleć jeszcze bardziej.

studio
20th Century Fox Television / Regency Television / Satin City Productions
tytuł oryg.
Malcolm in the Middle
inne tytuły
Fighting in Underpants (tytuł roboczy) USA
Więcej...
David Anthony Higgins, który wcielał się w rolę Craiga, od początku 5 serii w napisach początkowych i końcowych był wpisywany jako "David Higgins". Pominięto jego drugie imię "Anthony".
W odcinku "Baby (2)" (3x21), kiedy w jednej ze scen Francis przyjmuje poród Lois, urodzony Jamie jest zupełnie czysty. Podobnie jak ręce Francisa.
W odcinku "Goodbye Kitty" (5x3), kiedy Francis mówi do Otta, że nigdy nie zabił nic większego od pudla - mija się z prawdą. Ponieważ w odcinku "Long Drive" (4x11) Francis przypadkowo zabił ukochaną krowę Otta.
Zwyczajny serial o niezwyczajnej rodzinie. Tak krótko można opisać perypetie bohaterów serialu "Zwariowany świat Malcolma". Ekscentryczna rodzina próbuje dźwigać swój krzyż, za nic mając ideały życia codziennego. W miszmaszu charakterów dochodzi do niewyobrażalnych zdarzeń, których autorami są domownicy. Głównym bohaterem serialu jest Malcolm... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych