PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711132}

iZombie

7,4 19 151
ocen
7,4 10 1 19151
6,3 3
oceny krytyków
iZombie
powrót do forum serialu iZombie

Witam, obejrzałam jeden odcinek - nie zachwycił mnie zupełnie, dałabym góra 4-5/10 - i tu moje pytanie czy warto oglądać dalej? Czy dać mu szanse czy sobie darować? Pierwsze wrażenie dość słabe i jeśli kolejne odcinki mają podobny poziom co pierwszy to raczej szkoda czasu, aaalee może dalej się rozkręci i będzie lepiej? - do tych co oglądali- doradźcie ;) Normalnie to bym sobie odpuściła, ale średnia 7,5 plus same zachwyty w komentarzach, że jestem nieco skołowana (może za szybko go skreślam?)

ocenił(a) serial na 7
m_a_c_88

Kilka początkowych odcinków nie zachwyca(jak w Agentach) ale później jest naprawdę dobrze.W każdym odcinku Liv ma inną naprawdę ciekawą osobowość z której można się nieźle pośmiać.Każde dochodzenie jest fajnie poprowadzone a wokół tego toczy się główny wątek serialu.Clive i Liv tworzą świetny duet tak jak Becket i Castle.Jeśli znudził Ci się (Bo mnie tak)kolejny rozwleczony sezon TWD serdecznie polecam ten serial.

ocenił(a) serial na 8
basiula9

Dziwię się że jeszcze po 1sezonie detektyw nie zaczął drążyć osobowości liv i jej zachowania na jego miejscu bylabym ciekawa i robilabum wszystko by dojść do prawdy co powoduje zmiany osobowości liv.jestem w połowie drugiego sezonu i do tej pory takie są moje odczucia. Może się później zmieni nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones