PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711132}

iZombie

7,4 19 150
ocen
7,4 10 1 19150
6,3 3
oceny krytyków
iZombie
powrót do forum serialu iZombie

Co myślicie o zbliżającym się ostatnim odcinku, myślicie, że uśmiercą kogoś? (mam nadzieje że nikogo z głównych bohaterów)

ocenił(a) serial na 7
krystynalubicz8

Obstawiam brata Olivii albo Majora, choć nie jestem przekonana xd

ocenił(a) serial na 9
Hikisato

gdyby ktoś szukał odcinka to jest na cda z napisami ;)
Nie mogę doczekać się kolejnego, ciekawe co komu zrobi Blane

StaraPanna

Ok, wprowadzasz ludzi w błąd, bo nie ma "iZombie" na cda w ogóle, a co dopiero z napisami :P Oglądam po angielsku na kinomanie, bo nie mogłam już dłużej czekać :D

ocenił(a) serial na 7
MMM777

ja też oglądałam na cda z napisami :> może wstawiający usunął plik, albo źle szukałeś/łaś :D

ocenił(a) serial na 7
MMM777

oczywiście mowa była o 12 odcinku

Hikisato

Nazwa tematu: "Finał 13 odcinek" i wszystkie komentarze są na temat tego właśnie odcinka, więc jakim cudem może być mowa o 12 odcinku? :> To nie ja źle szukałam, tylko Ty źle przeczytałaś :P

ocenił(a) serial na 7
MMM777

Hmmm oj oj przyganiał kociołek garnkowi.Cytuje ''Co myślicie o zbliżającym się ostatnim odcinku''Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Rozumim że nie spojrzałeś na date tematu,i nic dziwnego ja teżna nie nie patrze:D. Było to po premierze odcinka 12, gdy 13 jeszcze nie było. Temat miał na celu nasze luźne reflksje kogo kropnie Blain.

Hikisato

Rozumiem o co Ci chodzi. Oczywiście masz rację z tym, że nie spojrzałam na datę - i tu jest pies pogrzebany - ale nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, iż nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Jeżeli ktoś nazywa wątek "Finał 13 odcinek", a potem pyta się o refleksje innych na ten temat, to oczywistym dla mnie jest fakt, iż komentarze do tego posta będą się do niego właśnie odnosiły, a nie do poprzedniego odcinka.

ocenił(a) serial na 7
MMM777

Rozumiem każdy może odebrać inaczej, nie ma powodu do spiny. Nie chciałam obrazić. Wszystko wyjaśnione:D Pozdrówki :)))

Hikisato

Ależ ja się nie spinam. Słowo czytane się trochę inaczej odbiera ;) Pozdrawiam, również :)

ocenił(a) serial na 9
MMM777

Oczywiście że jest na cda, bo tam oglądałam :)

StaraPanna

Jeżeli pisałaś o 12 odcinku, to patrz wyżej. 13 jeszcze wczoraj na cda nie było. Dziś nie sprawdzałam.

ocenił(a) serial na 9
MMM777

Może usunęli, teraz ciężkie czasy dla widzów seriali zagranicznych w Polsce :) Jest na za lukaj.tv na pewno

StaraPanna

Ciężkie czasy ? Osobiście Ci mogę podać z 20 stron gdzie są odcinki z zagranicznymi serialami.

ocenił(a) serial na 9
Saltox

Wiem, że takie są. Tylko ostatnio zniknęło ich dużo, zwłaszcza tych największych i dla mnie najwygodniejszych.

StaraPanna

To prawda. Wcześniej miałam 2-3 wybrane strony, na których oglądałam seriale. Teraz po prostu wpisuję w przeglądarce nazwę danego serialu oraz nr sezonu i odcinka, po czym oglądam go na tej stronie, która wyskoczy.

Hikisato

Mam nadzieję, że Majora. Strasznie mnie denerwuje. Ale raczej małe prawdopodobieństwo.
Brat Liv? Może.
Mam nadzieję, że nie Ravi albo Peyton. (tzn nie zależy mi na Peyton, ale zbyt lubię Raviego, żeby cierpiał:).
Ciekawe, czy Blaine przeżyje...

vampirzyca17

Brat Liv leży na stole operacyjnym nic więcej nie powiem :P

kadim_filmweb

też już oglądałam :)
bardzo fajny finał sezonu, już się nie mogę doczekać kolejnego :D

vampirzyca17

dość strawny serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones