PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711132}

iZombie

7,4 19 150
ocen
7,4 10 1 19150
6,3 3
oceny krytyków
iZombie
powrót do forum serialu iZombie

Jak to jest że w 9 czy 10 odcinku Major strzelał do jednego z Zombie 3-krotnie i go nie zabił.Poza tym Liv była kilka razy postrzelona i nie zginęła.Później Liv chciała zabić Blaina, którego teoretycznie się nie da zabić, a Blaine zabił Lowella pistoletem, a Lowell był zombie ?
Można zabijać zombie czy nie?

imagine97

Wydaje mi się, że zombie mogą umrzeć jak uszkodzi im się mózg. Major strzelił w klatkę piersiową, natomiast Blaine widać było, że mierzy w jego głowę. Tak samo gdy Liv zabijała tą swoją zombie-koleżankę, uderzała rurą w jej głowę :)

Viconia_Lolth

Aż się musiałem zalogować,jak to zabił ?A kto na końcu odcinka podniósł się na tej plaży jak nie Lowell?Wydaje mi się że musiał się po prostu dłużej regenerować.

olekenglot

Poprawiam się zapomniałem o koleżce z łódki,chociaż nadal mam nadzieję że to Lowell.

olekenglot

To raczej na pewno ten Sebastian Meyer z łódki, w końcu przed tym jak z niej wypadł polizał krew Liv, więc tak się zamienił potem w zombie:)

Viconia_Lolth

Aj szkoda.

ocenił(a) serial na 9
olekenglot

to nie Lowell niestety :(

imagine97

strzał w głowę i po zombie jedyny słaby punkt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones