iZombie (2015-2019)
iZombie: Sezon 2 iZombie Sezon 2, Odcinek 16
Odcinek iZombie (2015-2019)

Ostatni taniec

Pour Some Sugar, Zombie 40m
8,3 401
ocen
8,3 10 1 401
iZombie
powrót do forum s2e16

s02e16

ocenił(a) serial na 8

Jestem zaskoczona końcówką odcinka, czy Major wpadając w złość przemienił się znowu w zombie? :D A tak btw. to czemu jest tak cicho ostatnio na forum?

ocenił(a) serial na 6
believe16

Prawdopodobnie. W ogóle strasznie dużo wątków w tym odcinku napchali. Drake, zaniki pamięci Blaine'a (błagam, niech wróci stary dobry Blaine), Ravi dowiadujący się o Majorze (tu mnie trochę zirytowało to, że nie miał szans się wytłumaczyć), Major zamieniający się w zombie, Gilda porwana (? pewnie przez tatusia), Boss, Peyton ogarniająca sprawę, no i tradycyjne rozwiązywanie zagadki. Trochę chaotycznie, ale ciekawie :) Aż jestem ciekawa, co będzie w następnym epizodzie.

believe16

Jak dla mnie najzabawniejszy odcinek jak do tej pory. Zdziwienie Blaine, gdy dowiaduje się, że jest ponownie człowiekiem bezcenne... xD "Nie byłem człowiekiem"? xD

ocenił(a) serial na 8
believe16

KURDEE czemu Rita został porwana a miało być tak pięknie :( I jeszcze jedno dlaczego Peyton nie jest zombie, skoro się przespała z Bleinem. Ta jego makijażystka zamieniła się w zombie a jak wiadomo też spała z Bleinem zanim go zabito i zamienił się w zombie :( :(

ArtaN96

a ja myślę że to ona była zombie i zaraziła Blaina człowieka dlatego on mimo podciętego gardła wtedy przeżył

ocenił(a) serial na 9
ArtaN96

Blaine musiał zamienić się z powrotem w zombie po seksie z Peyton a przed seksem z makijażystką. Podobnie było z Majorem. Zaczęło się od tego, że mleko zaczęło mu śmierdzieć. Ale może mleko było w porządku tylko on zaczynał powoli odczuwać głód mózgów, jeszcze sobie tego do końca nie uświadamiając. W ich przypadku przemiana z człowieka w zombie przebiegła niepostrzeżenie, nie było widocznych objawów. Zorientowali się dopiero po jakimś czasie. Blaine musiał być zombie jeszcze o tym nie wiedząc. Stało się to jasne dopiero, jak wyszedł z grobu. Dla niego i dla widzów. Tak mi się wydaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones