Sceny śmierci z "Gry o tron"

Zamiast odliczać minuty do premiery ostatniego sezonu "Gry o tron", Michał Walkiewicz wylicza siedem najlepszych scen śmierci.

Serial "Gra o tron" obejrzysz w HBO GO, które możesz wypróbować bezpłatnie przez miesiąc.

komentarze 51

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
czacha1723
A gdzie śmierć Tywina na tronie :D
32
3
17
Michalq
@michal.2907 Miałem to napisać :D
kwadracik
@michal.2907 Nie zdziwiłbym się, gdyby chodziło o ...sepsę. :D
kwadracik
@michal.2907 Nie ciesz się, to nie dla Ciebie. Te lajki dla faux pas Walkiewicza. Ludzi raduje cudza niezgrabność. :P
19
LIS_IMPERATOR
@eloflov zgadzam się! Przecież powiedzenie “jaram się jak córka Stannisa” przeszło już do powszechnego żargonu internetowego.
10
46and2_6a
@LIS_IMPERATOR jaram się jak flota Stannisa nie córka, chyba że to wersja hardcore
2
telcontar_2929
Powinno być jeszcze "For the Watch". Co z tego, że później został ożywiony, ale sama scena była co najmniej bardzo dobra.
14
fonntane
@telcontar_2929 Świetna scena, dla mnie najbardziej zaskakująca śmierć. Też powinna być na liście. Nie wiem jakimi kategoriami kierował się prowadzący.
4
kto
Ramsey Bolton największy sadysta zeżarty przez swoje psy i Petyr Baelish największy intrygant z przeciętym gardłem w kulminacyjnym momencie swych knowań. Gra o tron zwykle każe długo czekać aby złoczyńców spotkała zasłużona kara. W pamięć zapadły też trzy sceny śmierci postaci budzących pozytywne skojarzenia. Pierwsza to ta gdzie padły słowa Hold the Door!, Renly Baratheon zadźgany przez nasłany przez Melisandre magiczny cień no i oczywiście Jon Snow. Wszystko wskazuje na to, że to tyko preludium. Może ostatecznie na tronie zasiądzie Nocny Król i zapanuje wieczna zima, może Daenerys i Jon zdołają go pokonać i będą nowymi Cersei i Jaimem?
9
sledzik_2000
Może warto by było poczekać do końca ostatniego sezonu z tą 7-ką?
9
fonntane
Jeżeli to miały być najlepsze sceny śmierci, to brakuje właśnie dwóch najlepszych ... Shireen i Hodor.
6
5
zabcia83
śmierć Smoka chyba najbardziej mnie zaskoczyła! myślałam,że są nietykalne.
4
RoyalPurple
Bakuje Shireen, Jona Snowa, Hodora i Littlefingera ;)
2
Shady_Yo
Zabrakło mi Tywina, Baelisha, Jona Snowa i Boltona. Więc trochę inaczej ta moja lista by wyglądała, ale też rozumiem obecność każdej ze śmierci w filmie na liście. Naprawdę ciężko wybrać top.
2
Seth87
"klasyczny Sean Bean" - ktos jeszcze ludzil sie ze wyjdzie z tego cało? ;)
1
MaTt_3_3
Brakuje mi tu Ramsaya. Śmierć tego sadysty i socjopaty to był jeden z niewielu momentów, gdzie widz mógł odetchnąć z ulga i poczuć satysfakcję.
1
janmaniak1234295
Pierwsza śmierć była najbardziej szokująca ja do ostatniej chwili myślałem że ktoś wyleci i zatrzyma miecz kata, ale potem już wiedziałem że ten serial może uśmiercić każdego więc i Jhona na straty spisałem.
Yankees
Kiedy w końcu zmienicie ten koszmarny player???
neops333
Śmierć Oberyna Martell i Jona Snow była najgorszy dla mnie ;p
smaluu
Obejrzałem tylko dla tego, że było o grze o tron. Słabe to, słabe.
1
Darkman666
Czemu to coś nei dostało cancela?
kamil_nowaczyk_2
dobre-filmypl/seriale/gra-o-tr on-2011-online możemy obejrzeć wszystkie odcinki. Rewelacja serial.
Cannibal3
Szkoda, ze taki kozak jak Dayne został zabity przez Lordów północy w tak frajerski sposób. Druga sprawa to śmierć Oberyna, która była chyba najbardziej dramatyczna.
toyminator
Szukałem spoilera od Audi...nie ma. Do bani te spoilery .
1
belmont33
Jednego zżarły jego własne psy. W rankingu satysfakcjonujących śmierci na pewno w czołówce...
Michal17
Oczywiście zabrakło kilku scen jak np Littlefinger czy Lannister Senior. Natomiast z tych w filmiku ja osobiście ryczałem jak bóbr (dosłownie) po krwawych godach, a przez śmierć Oberyna nie mogłem spać, mega drastyczna i gorzka zarazem scena. Miodzio
lew890
Akurat brak śmierci Tywina rozumiem. Mimo że to moja ulubiona postać, to nie pożegnała się z serialem w spektakularny sposób. Mnie natomiast brakuje poświęcenia Hodora. Wzruszająca i przemyślana scena, która zamyka w klamrę cały jego wątek.
1
Popow85x2
No jak to jaka śmierć? Śmierć Jona Snowa przez zadźganie. Potem oczywiście Ned Stark, Krwawe gody i reszta wymienionych, ale również księżniczka Shireen, Hodor, Ramsey (i jego oskórowane ofiary), Littlefinger, Jeor Mormont dowódca Nocnej Straży... Za to najpiękniejszy powrót to oczywiście Sandor 'Ogar' Clegane.
ukaniulz
Panie Michale bardzo dobra lista. Dwa pierwsze miejsca dałbym jednak nieco dalej. Na tronie John Snow i Deneris. Pozdrawiam!
koovi
Ten zielony znaczek w lewym.górnym rogu oznacza, że materiał przeznaczony jest dla dzieci?
chris6_filmweb
Dla mnie Ramsey Bolton i jego śmierć, Góra który zabija jednego z wyznawców septy (rozerwanie głowy) i zabicie obszczymura . Najbardziej utkwiła mi jednak zemsta Ogara z siekierą w ręku . Zaś śmierć smoka sama w sobie jest głupia bo czemu nie posłano smoków by zabić przede wszystkim króla innych ? Ale to pewnie jeden z wielu błędów tego bardzo dobrego serialu .
konraddygudaj
Krwawe Gody, Śmierć Neda Starka, Hodor Śmierć wrogów Cersei (sezon 6), Joffrey Baratheon, Tywin Lannister, Ramsay :((((

zwiastuny