Kojima w Polsce, 150 000 dolarów i PlayStation 5

Zapraszają Marcin Dąbkowski i Michał Walkiewicz.

komentarze 18

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Balcerowicz
Myślę że tak trzeba zrobić: Albo zrobić poważny portal o grach na zasadzie osobnej zakładki na filmweb, albo darujcie sobie branżę, bo straszna żenada tu się odwala.
13
Freehedgehog
Szkoda, że gadacie o głupotach typu Lady Gaga i Ninja, a nie poruszycie tematu Blizzarda i Chin. Podobnie przy powracającym temacie Borderlandsów można zahaczyć o temat randyego pitchforda i jego "etyki". Póki co rozmowy skierowane do mocno niedzielnego gracza, a przez to trochę mało interesujące.
12
walesiaq
KUPA....jak wam się nie chce to nie nagrywajcie na siłę. Kolejnego nie obejrzę
5
4
Tiw
props za studio, walic greenscreeny
3
michalje
Nie żebym narzekał, ale naprawdę nikogo nie obchodzi w co sobie graliście. A co tam, ponarzekam, ten program jest słaby i na siłę. Dajcie sobie spokój.
2
djadamus
moje oczekiwanie, darmowe granie online na PlayStation 5. PSN abonament tylko dla dwóch gier dodawanych co miesiąc. Chciwość, pazerność i tak zapewne wygra
1
1
teegermaster
Olewam konsole. Blaszak w obecnej konfiguracji powinien wystarczyć na minimum 3-4 lata. Co najwyżej w cenie nowej konsoli kupię nową kartę graficzną. No i co najważniejsze, nie potrzebuję płacić dodatkowo za granie online (ps+), tylko zwyczajnie gram w cenie rachunku za internet, gdzie w przypadku konsol gracz płaci 2 razy xD
Recenzator
Po Ps5 oczekuję w sumie tego samego co teraz mamy, oczywiście fajnie gdyby dali crossplay, jeżeli standardowa wersja będzie miała tylko 4k30 fps to niech wypuszczą na premierę PS5 Pro z 60 fps. No i żeby oferta PS+ była taka solidna jak w ostatnich miesiącach.
michal.2907
Co się na filmwebie reklam tego badziewnego Breakpointa naoglądałem to moje.
fantasy_2
MGS 5 ? Chodzi o Metal Gear Solid 5? Aż tak zły był?
badboy1088
Witam 4k 60 FPS ,a co do Ps5 to kupię rok po premierze .Pzdawiam
AjEmLegend
Z minimalnych wymagań to pomijając kwestie techniczne poruszone przez Michała, życzyłbym sobie właśnie tej kompatybilności wstecznej, najlepiej idącej daleko wstecz.
estwoj85
A mi Wasz program dobrze się ogląda i na 100% będę oglądał kolejne! Jeśli komuś się nie podoba to przecież nie musi go włączać. Po co od razu wylewacie tyle hejtu w komentarzach?
Grifter
@Grifter Aha, byłbym zapomniał - dawać Amigę do bazy FW!
aproxx
Konsole skonczyly sie na PS2, jeszcze PS3 uszlo w toku, ale to juz byl i tak na pol zywy trup.

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię