Hot Shots

Czy Amerykanie czekają na Bonda-geja?

Wyniki sondażu dla The Hollywood Reporter możecie znaleźć TUTAJ.

zwiastuny filmowe

komentarze 139

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
isild87
No ja czekam na bardziej na kobietę, która odrzuca zaloty Bonda, bo jest lesbijką (to byłoby ciekawe) :)
27
baldman83pl
@isild87 Nie. Ale po co je obsadzać w filmie o Bondzie? :)
4
deadstroke
@isild87 Lesbijki to tylko takie jak w porno. Stanowcze ,,nie!'' dla innych lesbijek.
isild87
@deadstroke - No tak... bo przecież żaden facet nie odmówi sobie widoku 2 pięknych kobiet w sytuacji intymnej :)
isild87
@baldman83pl - Z ciekawości chciałabym zobaczyc taką prawdziwą gardzącą mężczyznami nazi-lesbijkę dla równowagi, no bo ile można oglądać kobiety idące do łóżka z Bondem?
Kamila186
@isild87 @isild87 I po co taki wątek? On ją podrywa, a ona mu mówi, że go nie chce bo jest les. I co dalej z jej postacią ? :D Nie ma sensu wstawiać takiego wątku w filmie o Bondzie.
3
Astrox
@Kamila186 A on z niej robi kobietę hetero pod koniec xDDDDD
isild87
@Kamila186 - No przecież napisałam, że mogłaby być Czarnym Charakterem, w stylu np. Xenii z "Goldeneye" czy Electry w "Świat to za mało"
Ziomaletto
@isild87 Ja tam nic do lesbijek nie mam. Nawet szacunku.
3
kadim_filmweb
@isild87 jeżeli to na serio pięknie indoktrynacja wychodzi , chyba że to sarkazm podlany ironią
2
baldman83pl
@isild87 Po co się pytam :) James Bond ma być białasem, agentem specjalnym z licencją na zabijanie, którego otaczają piękne kobiety. Taka była idea stworzenia tej postaci. Nie wydziwiajmy słuchaj :) Zresztą miałaś Sophie jako Elektrę czy Famke jako Xenię, "niby" silne kobiece charaktery i... nie najlepiej to wyglądało.
1
adaszwd
Jeżeli miał bym wybierać między czarnym Bondem a gejem to w 100% wole czarnego .
35
oleksiey2000
@adaszwd ja także wolałbym zobaczyć idrisa elbe w roli bonda niż takiego który uwodzi mężczyzn. XD
3
Korgan_
Jeśli nachalna propaganda LGTBQ będzie taka jak dotąd, to niedługo każdemu, gej będzie wyskakiwać z lodówki.
46
Bon009
@Korgan_ Równouprawnienie i tolerancja dwie zguby lewackiego światopoglądu. Daleki jestem od rasizmu, szowinizmu czy nietolerancji dla pederastów i lesbijek - tak kiedyś mówiło się pedał i nikt się o to nie przyczepiał - słowo "gej" to produkt właśnie chorej poprawności. Jak mówiłem daleki jestem od nietolerancji ale przegięcie w drugą stronę jest tak samo chore jak rasizm i nietolerancja, a nawet gorsze bo wypacza umysły i poglądy na świat u młodych ludzi.
15
Gyp
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Daroo_3
@Bon009 Większych głupot w życiu nie czytałem, a mam tu konto od 2006.
15
Astrox
@Daroo_3 Fajnie, a może podaj kontr argument? Czy tylko płakać potrafisz? Osobiście wolałbym aby używano słowa homoseksualista, ew homoś jak już trzeba skracać, ale słowo gej, jest faktycznie częścią propagandy i nie każdego homoseksualistę można, a nawet nie powinno nazywać się gejem. Tak jak są np żydzi wypowiadający się przeciwko Izraelowi np. tak też są homoseksualiści którzy są przeciw homopropagandzie/homoideologi lewackiej. Która notabene jest szkodliwa dla całego homoseksualnego środowiska, może kiedyś przejrzą na oczy, byle w porę. Słowo %edał jest obraźliwe, zawsze było, jest i będzie i lepiej było by go nie używać, ale z całą resztą tego co napisał można się zgodzić. A i jeszcze jedno, uwaga do Gyp'a. Tolerancja nie oznacza LUBIENIA kogoś. Czy braku krytyki. Tolerancja to tolerancja, oznacza, że nie zaatakujesz takiej osoby fizycznie, oznacza, że nie będziesz odbierać jej praw, ale nie musi oznaczać tego, że masz ją lubić. No chyba, że ktoś ma totalitarny marksistowski umysł, no to wtedy "MUSISZ!!!" albo gułag i reedukacja na jedynie słuszną ideę.
4
Daroo_3
@Astrox Serio coś takiego trzeba wyjaśniać? Proszę tu obszerniej o pochodzeniu określeń na homoseksualistów: https://pl.wikipedia.org/wiki/ Pederastia https://pl.wikipedia.org/wiki/ Gej
4
rpd0
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bon009
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bon009
@Astrox Widzisz podał ci wikipedie, takie pokolenie nie znające pewnych rzeczy z życia w latach 80/90, gdzie nawet w filmach i serialach mówiło się słowa typu [murzyn czy pederasta] teraz przez poprawność wszystko jest beee, z resztą co ja się produkuje widać że Daroo to jakiś smark - produkt dzisiejszych czasów.
3
MietowyDzem
@Korgan_ Nie mam przyjaciół, nie obraziłabym się.
jnvk
@Bon009 określenie p@dał jest jednoznacznie obraźliwe, natomiast słówo 'pederasta' przez lata nabrało negatywnego wydźwięku przez kojarzenie go z osobą współżyjącą z młodymi chłopcami. Tolerancja to także powstrzymanie się od wyzwisk i upokożenia.
5
jnvk
@Bon009 Bond-gej to inna sprawa, i moim zdaniem rzeczywiście jest przejawem kolejnego ekstremum (ultrapoprawności). Przecież zamiłowanie do kobiet jest jedną z jego cech rozpoznawalnych, nie można od tak tego zmienić.
4
Bon009
@jnvk Kiedyś mianem pederasty określało się osobę homoseksualna tylko trzeba było żyć w realnym świecie, a nie siedzieć w necie na wikiedii jak ten goguś z fryzurą z mody na sukces Daroo :P, ale jak piszesz - przez lata wszystko się zmienia, to że otworzyliśmy się na zachód ma swoje plusy i minusy, minusem jest np lewacka propaganda. Pozdrawiam koleżankę.
5
Daroo_3
@Bon009 I ot tak wygląda ta twoja tolerancja :D Śmieszny jesteś, bo sam się boisz do tego przyznać tylko czemu? Plus czepianie się profilowego kiedy sam masz podobne? Wow jakie to logiczne i... dojrzałe!
2
Daroo_3
@Bon009 Mówisz to z doświadczenia? Nie sądzę. Prawisz swoje prawdy oświecone chociaż nie mają one żadnego pokrycia z rzeczywistością. Już nie wspominając o obrażaniu każdego kto może mieć inne zdanie. Ot taki jesteś otwarty tolerancyjny i niehomofobiczny. Ciekawe czy w realu też jesteś taki wyszczekany.
2
Daroo_3
@Bon009 Szkoda, że tej Wikipedii nie przeczytałeś, może byś się czegoś dowiedział nowego, aczkolwiek wątpię żeby coś do twojej głowy docierało. I panie kozaku w necie, jak piszesz o mnie to pisz do mnie ;) I dzięki za komplement odnośnie wieku! Kiedy ma się 28 lat to określenie smark jest serio komplementem :)
2
Bon009
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bon009
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ex_machina_durejko
@Bon009 Kiedyś na frędzle mówiło się ku*asy (np. w "Panu Tadeuszu") i komu to przeszkadzało? Lewacka propaganda hurr durr.
3
Bon009
@Daroo_3 Preferuje realne życie niż ślęczenie przed internetem, nic ci nie zastąpi tego co sam przeżyjesz i się dowiesz z sytuacji z życia wziętych, tylko do tego trzeba dorosnąć i mieć trochę ikry w sobie, a nie być pod kloszem chowanym niemotą co sobie fotki strzela, a właśnie miałem zapytać co ty sobie dziewczyny szukasz tu ? Chciałbym poznać genezę tego narcystycznego zdjęcia :P
szw4nkier
@Bon009 Jeżeli tak zachowują i wypowiadają się osoby tolerancyjne, to dziękuję bardzo
Bon009
@szw4nkier Na szacunek trzeba zasłużyć jestem tolerancyjny dla normalnych ludzi, koleś mnie zaczepił w pierwszym poście, zamiast napisać coś w stylu że się nie zgadza ponieważ... Nie było to grzeczne, chamstwo nawet "ugrzecznione" zawsze będzie chamstwem, a ja dla chama jestem chamski, powiedzmy że jestem gorliwym wyznawcą zasady oko za oko :XD. Jakby napisał inaczej swój pierwszy post to byśmy toczyli być może konstruktywną i merytoryczną rozmowę. Koleżanka wyżej potrafiła zachować normalny ton wypowiedzi i taką też odpowiedź dostała, a ten fiutek ewidentnie był złośliwy :)
Pozawisior
@Daroo_3 Ty głupi jesteś Daroo_3 czy tylko takiego udajesz ?
SamFarsch
@Bon009 Rzucasz w pierwszym poście hasło "pederaści" i oczekujesz kulturalnej wymiany zdań? Poza tym skończ z tym nabijaniem się z jego avatara, bo wyglądasz przy nim jak Mietek Żul. Reszty twoich wypocin (urojeń) nie skomentuję, bo masz taki skansen we łbie, że cudem jest to, że byłeś w stanie założyć konto na fw.
2
Bon009
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pozawisior
@SamFarsch To że użytkownik bon coś toleruje to nie znaczy że musi się z tym zgadzać użytkowniku SamFarsz, poza tym wydaje mi się że jak on tu zakładał konto, to ty jeszcze nie wiedziałeś jak obsłużyć przeglądarkę, przepraszam nie chciałem urazić hihihi.
1
szw4nkier
@Bon009 Rozumiem, że będąc tak "gorliwym" wyznawcą zasady oko za oko, dostosowujesz ją do swojej wygody. Lepiej zostaw Hammurabiego w starożytności.
SandorClegane
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SandorClegane
@Bon009 poza tym w dzisiejszych czasach 60kg szczurek włoży Ci kosę pod żebro i nie będziesz miał nic do gadania, także tego ;)
1
SandorClegane
@Bon009 P.S. jestem wychowany w latach 80/90 i zgadzam się z tym co piszesz....poza tymi przytykami do "sucharów", bo wcale nie muszą być pi*dami.
Bon009
@SandorClegane Sandor Sorry za prztyczki od sucharów wiem że ogarnięty chłopak nawet 60 może spokojnie rozwalić pozera z siłowni 100 kg wychowałem się na warszawskiej Pradze i widziałem nie raz takie rzeczy, pisałem to w kontekście do tamtego fiuciny co sobie zdjęcia sam cyka i który mnie pierwszy zaczepił - widać że to lamus jakiś, normalnie powinienem olać gnoja ale czasem za bardzo się wkręcam w rozmowy z tymi barzantami :P
SamFarsch
@Bon009 bażantami* Dorastanie na Pradze, przygody z prokuratorem i problemy z ortografią- coraz bardziej mi imponujesz, patogenie XDDD
1
Bon009
@SamFarsch Milcz pod kloszem chowany nonejmie ukrywającym swe paskudne lico za innymi osobami
Forest87
@Bon009 ale jesteś patolem... Zaraz się dowiem że jestem spedalonym nonamem co ma 12 lat waży 52kg i cyka sobie fotki przed lustrem... Zachowujesz się tu tak jakby ci twoją loszka nie dała i się wyżywasz ... A może żałujesz, że z szafy nie wyszedłeś a zabawiłbyś się z takim daro... :-P Krypciuch z ciebie po prostu jest :-P
2
Bon009
@Forest87 Coś do mnie mówiłeś czy to gnój paruje ?
Forest87
@Bon009 Biedny człowieczek :P Koniec zabawy z tobą - mam fajniejsze rzeczy na głowie jak przerzucanie się inwektywami z gnojówką (którą jesteś, napisałem, bo widać, że nie czaisz) - a ty siedź dalej przed kompem i wylewaj swój kryptopedalski jad na klawiaturę :P See ya ;)
1
Bon009
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SandorClegane
@Bon009 luz, wiem o co chodzi. Sam swoje przeżyłem, nie byłem grzeczny, ale widzę, że dla niektórych wszystko co nie po ich prościutkiej linii to już patogen, haha. Jeszcze mało w życiu widziałeś @SamFarsch - ja wg. Ciebie byłem strasznym patogenem ale skończyłem renomowany kierunek na studiach, mam firmę i niejednego "dyrektora" widziałem co jest taką patologią, że nawet jakbym chciał to bym nie dorównał :) To, że za małolata hormony buzowały, człowiek był podatny na środowisko, to wcale go nie definiuje ....definiuje go to w co te doświadczenia przekuł i na kogo wyrósł. Uwierz mi, że na świecie są dużo większe patologie niż faceci lubiący się bić. Taki co lubi się bić nie szuka "ofiary", tylko przeciwnika :)
Bon009
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Daroo_3
@Bon009 No proszę od razu trzeba było się pochalić, że masz kobiete (napewno? chyba w tym związku to ona nosi spodnie) i że zamoczyłeś :D Czy to nie jest propaganda heteroseksualizmu? Chwalenie i podkreślanie tego, że jesteś w związku z kobietą i macie potomka? Nikt o to nie pytał, nikogo to nie interesuje, ale MUSIAŁAŚ (no bo hej, jąder to raczej nie masz) to zaznaczyć :D Jesteś na takim samym poziomie jak ci ajencyjni geje, których tak nie lubisz :D
2
Daroo_3
@Bon009 Znowu prokuratury... cóż to wyjaśnia twój poziom ;)
1
Daroo_3
@Bon009 Oh tak ty na pewno znasz życie. Monopol, browarek, plask w żonę i już czas na Trudne Sprawy
2
Daroo_3
@Bon009 Hej hej miałaś o mnie nie pisać beze mnie!
Daroo_3
@Forest87 Nie zabawiłby się ze mną. Nie lubię sylikonowej klaty.
Bon009
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bon009
@Daroo_3 nara suchoklates i bez odbioru - wiedz że śmiejemy sie tu z ciebie
Pride_Person
@Korgan_ Byłoby fajnie :D Wszechobecna propaganda heteroseksualizmu zaczyna mnie już przytłaczać :(
_Betejger_filmweb
Hmm? Z tego co mi wiadomo to zapewne czekają na Bonda geja afro żyda z pochodzenia muzułmanina który jest eko i lubi vege hot dogi i piwo bezalkoholowe.
21
Astrox
@_Betejger_filmweb Nie używa broni, w ogóle jest pacyfistą i jeździ Priusem zapomniałeś.
4
4
marcusfenix345
Patrząc na takie odjazdy to coraz bardziej zaczynam być rasistą i homofobem. A co najlepsze oni sami to u mnie wyzwalają, mimo że wcześniej akceptowałem takie osoby.
17
kosobi
@marcusfenix345 Brawo, dałeś się zmanipulować głupiemu clickbaitowemu tytułowi na filmwebie. Nie wiem z kogo powinienem być bardziej dumny, z ciebie czy z redakcji tego portalu.
5
marcusfenix345
@kosobi Obecnie to coś takiego nawet nie jest baitem, ale czymś prawdopodobnym.
kosobi
@marcusfenix345 Jedyne czego ten news dotyczy, to jakieś durne badania rynkowe. I wynika z nich, że jednak większość ankietowanych Bonda-geja nie chce. Tytuł mógłby więc brzmieć np. "72% ankietowanych nie chce Bonda geja". Czy podobny komentarz napisałbyś również i w takim przypadku? Nie sądzę. Widzisz więc, że eskalację "homofobii" u ciebie wyzwalasz ty sam, dając się zmanipulować głupiemu filmwebowi.
maciej_jack
Odpowiadam na clicbaitowy tytuł bo taki nie zasługuje na oglądanie materiału. A co nas to obchodzi? To filmweb czy pudelek ? A Pan Muszyński niech sobie wyrobi garstkę stylu i nauczy się pisać recenzje.
5
zjobal
My nie musimy czekać. Na każdym kanale informacyjnym występuje R. Biedroń. Przystojny, dobrze ubrany, tylko... więcej akcji panie Robercie. Więcej akcji...
6
1
JohnTheBrave
Gdyby Anglicy czekali to jeszcze ale co do tego mają Amerykanie?
6
maciej_jack
Odpowiadam na clickbaitowy tytuł bo taki nie zasługuje na oglądanie materiału: A Ch.j nas to obchodzi? Ten portal schodzi na psy, to filmweb czy pudelek?
3
Steez
Proponuję również żeby Bond-gej jeździł na hulajnodze żeby nagłośnić problem globalnego ocieplenia.
3
zjobal
@Steez Hulajnoga musowo w tęczowych barwach.
telcontar_2929
Nie żebym się czepiał, ale przydałoby się trochę przypakować Panie Łukaszu. Proszę o wyrozumiałość. Krytyka wynika z szacunku.
3
Andy79_filmweb
Gdyby Kler nie miał takiej nachalnej reklamy to by tak nie zaobił.
2
2
RetroN3000
@Dickinson Ja też, no może nie na gigantyczną asteroidę tylko na bombę atomową
maro21
Lewaccy politrucy - łapy precz od Bonda. Tylko w waszych chorych umysłach, dla was nawet biały, heteroseksualny mężczyzna to już przejaw rasizmu, homofobii i seksizmu...
3
Raditz
Mają Toma Hardiego pod nosem, który świetnie by się nadał a oni szukają wśród środowisk LGBTQ i osób czarnoskórych. Nie poznaję tego świata,
2
SamFarsch
@Raditz Tom Hardy będzie nadawał się na Bonda kiedy ten zmieni profesję na rolnictwo.
2
Brissinger
Bonda-Geja? Być może. Ja tam czekam na Bonda-Delfina :)
1
prof_mateusz27
Geja Czarodzieja oczywiście (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)
1
Bloody_Hell
Nieco boli, że filmweb decyduje się na takie zagrywki. Czas przyjąć do wiadomości, że to nie jest poważny portal, tylko kolejny film-express, czy inne "Życie na czasie w holiłód". Najgorzej jak się da.
Bloody_Hell
@Bloody_Hell Rozumiem, że ma to odpowiadać polskim gustom. Jeśli tak, to czaję.
Bloody_Hell
Większego klikbajta nie dało się umieścić w tytule.
Matt_Sharp
Ach te badania ? kto je robił? Jaka była hipoteza? A może tak dziewczyna bonda wali kloca na klatę bohatera wbija w nią flagę lgbt. Walkiewicz lubi siorpać kisiora wiem, takie czasy ale na allaha i zeusa opanujcie się. PS. polecam badania nt. jak właściciele psów stają się gejami poprzez swoje zwierzęta , genialne
Grimgandir_inc
Amerykanów to w ogóle pogieło w ostatnich czasach, niech sobie zrobią film o swoim agencie z CIA który jest gejem a od Bonda się odkleją.
liquid88
Jean zrobia z tego parodie to główna role może grać nawet trans
kingulencja
Oni chyba czekają... na koniec świata
piciu6
Gandalf był genem to czemu nie Bond ?
kadim_filmweb
@piciu6 w obcym jak i władcy pierścieni nie manifestował swojej seksualność zresztą to sprawa osobista każdego człowiek chyba ze lubisz paradować z wyciągniętym fiutem po ulicy
piciu6
@kadim_filmweb oczywiście że nie manifestował, taki przewrotny żart z mojej strony, poza tym kompletnie nie obchodzi mnie kto kogo bzyka a nie robi też wrażenia, jeśli są to przedstawiciele tej sąmej płci.
bamb16
Bond gejem? Po co majstrować w tej sadze? Niech se sami wymyślą od początku postać agenta, który jest gejem. Ciekawe czy odniosłoby to sukces ...
1
szw4nkier
@bamb16 Dlaczego dobrze napisana i zagrana postać miałaby nie odnieść sukcesu?
3
Grzesiek41420
@szw4nkier Bo musi być najpierw dobrze napisana, a potem dobrze zagrana. A tak się składa że tak jedno jak i drugie nie jest ani łatwe ani oczywiste.
MaX_20
niedługo to już 'Pasję' zrobią ze zmienioną orientacją.
1
SamFarsch
@MaX_20 To brzmi zbyt pięknie, żeby mogło się wydarzyć.
2
2