Czy nowy "Król Lew" przyćmi legendę oryginału?

Skrót najważniejszych wydarzeń ze świata kina i telewizji przedstawia Dorota Kostrzewa.

komentarze 41

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
8
nasklep
@streetbrother to są tacy co nie oglądali Króla Lwa ? :D
2
Zenobi
@michal.2907 ale w T2 wypłynie na powierzchnię? ;)
1
Zenobi
@michal.2907 zdemolowałeś moją psychikę bezpowrotnie. ;(
harry_potter_hp
Czemu nie powiedziano o takich premierach jak np. Operacja overlord czy chocby animacji grinch ?
9
harry_potter_hp
@TheDrolix haha a reszta po narodzinach gwiazdy to niby tak? Zagraniczne filmy ale nie amerykanskie, utrzymują sie u nas w kinach bardzo krotko. Przyklad ,,Sofia,, przetrwala tydzien. A niby to co tutaj jest to ma byc hit ? Nie ośmieszaj sie , polowy z tego nawet nie ma w repertuarze w Cinema City, pracuje tam wiec wiem.
rpd0
@harry_potter_hp Bo na grincha nikt nie czeka, chyba że 10letnie dzieci, ale takowe nie mają kont na FW
MaXXi
Nie nie przyćmi a dlaczego, po prostu animacja z 1994 roku miała i dalej ma swój niepowtarzalny urok.
5
2
mirowski30
Nie lubię tych wszystkich przeróbek ,nowych wersji itp czy naprawdę już skończyły się ciekawe pomysły? No może zobaczę Króla Lwa ze względu na sentyment do oryginału .. Pożyjemy zobaczymy ...
2
michasu2
Niestety nie ma takiej możliwości aby przyćmił bajkę , na której się wychowałem. Cała ta muzyka Hansa Zimmera, piosenki Eltona Johna (nawet Polskie odpowiedniki), nowatorskie animacje 3d jak np. przelot ptaków nad wodospadem, - to wszystko sprawiało, że było to dzieło Oscarowe czego nie wróże nowej wersji.
1
black_hussar
Fajnie by było koniec roku zobaczyć mleczne bimbadełka Dorotki jako prezent od filmweba
Sony_West
Stara Wersja Króla Lwa podoba się tym, którzy się na niej "wychowali", a wygląda obco dla dzisiejszych dzieci i młodzieży - przyzwyczajonych do animacji komputerowej. Dla nich właśnie powstała ta nowa wersja. I każdemu ma prawo podobać się ta, którą sobie ostatecznie wybierze.
Grimgandir_inc
Taa akurat, to byłby pierwszy raz kiedy jakaś nowa wersja przycmiewa oryginał.
romandrobniewski
Uwielbiam odświeżanie klasyk animowanych na wersję 3D , nie jestem przeciwko temu - czekam na kolejne odświeżone wersję filmów z Walt Disneya .
Rafi11
nie przepadam ani za Leto ani za wampirami, ale za to lubie Hardego i ostać Venoma no i llicze że pojawi sie Carnage pomimo że nie lubie Harelsona :-P a z tym "Królem Lwem" to chyba nie jest najlepszy pomysł...
1
Mocho71
Ciarki przechodzą po całym ciele na trailerze Króla Lwa, jak najbardziej czekam! Mam tylko nadzieje, że tego nie spartolą. Jak dla mnie odświeżanie bajki rysowanej na w pełni animowaną komputerowo to dobry pomysł
4
Laoshu_Lajka
Cóż... Ja z odświeżonych klasyków Disneya oglądałam tylko ,,Księgę dżungli". Prawdą jest, że animacja rysunkowa zawsze będzie młoda nawet po 60-ciu latach, natomiast film animowany CGI już po roku jest... no, nie ukrywajmy, przestarzały.
1
Ksawi_filmaniak
Ja absolutnie nie uwielbiam Króla lwa i uważam go za przeciętną animację. Ale na fabularną wersję czekam bo może wyjdzie coś ciekawego no i Seth Rogen jako Timon wydaje mi się dobrym wyborem.
TomaszO1983
@Ksawi_filmaniak w Polsce i tak pewnie będzie tylko dubbing, więc nie ma znaczenia prawdziwa obsada.
Ksawi_filmaniak
@TomaszO1983 Jak na razie wszystkie filmy aktorskie Disneya były też z napisami
1
westron
A gdzie wśród premier Robin Hood?
Sherman86
@westron może to i lepiej że o nim nie wspomnieli
JohnTheBrave
Nie lubię baitowania w tak chamski sposób nostalgii. Gdyby to była część czwarta w CGI to czemu by nie. Byłoby to czymś nowym w kinie, bo i nowa historia i przejście z jednego gatunku w inny a tak? Żer na oryginale. A "Venom" to syf i zwisa mi czy będzie tego części dwie czy siedem. Sony wyznaczylo serii poziom Rowu Marianskiego i po akceptacji widzów fedruje go dalej. Hardyego szkoda na to ale skoro nie ma brania w Hollywood to za rachunki trzeba płacić jakoś a to ładna gaza jest za występ. Ciekawe czy znów będzie biadolil, że film był inny, że wycieli Panie Dzieju, że zlodzieje hah a później i tak będzie dalej grał w tej drużynie.
1
gudmadafaka
Dorotka, łamiesz mi serce nie podjętym wyzwaniem ;(
Kazikowy
@Bon009 przyćmi. Małolaty, które oglądały animowaną wersję 20 lat temu, będą chciały obejrzeć nową wersję i jeszcze zabiorą ze sobą swoje dzieci.
3
JohnTheBrave
@Kazikowy tylko w box office. Już teraz ten pożal się Boże remake wygląda jak produkt swoich czasów.
dziuzeppe
O, to ta pani od Włochów z Włoch xD
GalaQXus
Tylko mi te lwy i Rafiki wyglądają zbyt pluszowo, inne zwierzęta bardziej prawdziwie

zwiastuny