Netflix odwołał koniec świata

Łukasz Muszyński zaprasza na przegląd najważniejszych filmowych newsów tygodnia.

komentarze 21

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
inkawa
2 sezon the end... czy oni całkiem zgłupieli? serial był wg mnie świetny, dynamiczny, tam już nie ma czego dodawać, nic do kontynuacji.
36
mordarg
@inkawa Kończy sie cliffhangerem nie wiesz czy główny bohater przeżywa ale nieee nie ma już czego dodawać - co wy wgl mówicie ??
8
inkawa
@mordarg Czy przeżył czy nie, tam nie ma czego ciągnąć dalej, takie zakończenie jest najlepsze, 1 sezon był czymś nowym, świeży i spontaniczny, pokazanie dalszych losów mija sie z celem, to byłoby coś całkiem innego, odgrzewany obyczajowy kotlet jakich wiele. Kontynuacja tylko popsuje świetny 1 sezon, nie widzę nic ciekawego co można by tam jeszcze pokazać.
3
mordarg
@inkawa to zależy. Tam jest potencjał jeśli nie pojadą jeszcze raz z tym samym a pójdą dalej z fabułą i pomysłami - tak żeby przebić część pierwszą to winszuję (pierdziel, kara śmierci bądź jakimś cudem dalsza ucieczka - powrót statusu quo do normy stanowczo odpada.). Jak mają zamiar zwolnic i wałkowac temat tak zeby kilka sezonów wyszło i hajs był większy to masz rację , zgadzam się w 100% jeśli tak będzie ...
1
8
darkprzezuwacz
przecież to nie potrzebuje drugiego sezonu
2
olka0207
"Zimna Wojna" moim zdaniem na 100% zgarnie nominację biorąc pod uwagę ogólny zachwyt nad tym filmem w Cannes i jego popularność poza granicami naszego kraju :) Co do Bonda to cóż, ostatnio nowe odsłony przygód Agenta 007 nie zachwycają (w zasadzie z tych, w których zagrał Daniel Craig podobało mi się tylko "Casino Royale" no i może "Skyfall" - pozostałe: nic specjalnego, niestety - chyba wolę najnowszą odsłonę "Mission Impossible" z Tomem Cruisem.
2
JasonX68
Najlepsza to jest ta reklama Playa: Powiatowy,Dżoanna Dupa i te dwa ciołki : chudy piksol i Apage Satan.
TheMangle17
Jak będzie drugi sezon TEOTFW to niech będzie z tymi samymi aktorami - nie wyobrażam sobie zmienionej obsady.
szw4nkier
@TheMangle17 tbh mogliby w 2 sezonie przedstawić kompletnie inną historię, pod tym tytułem można wiele stworzyć
13
inkawa
@szw4nkier jestem za, nie widzę żadnego logicznego sensu kontynuowania historii z 1 sezonu, wszystko się już skończyło, "dalsze losy" pewnie byłyby już typową nastolatkowo-obyczajową papką, nie byłoby już tej świeżości i dynamiki. A przynajmniej ja nie wyobrażam sobie żadnego ciekawego sposobu na kontynuację.
7
SynZwalonejBrzozy
Scifun pojechany, pewnie płacze i pisze scenariusz na kolejną część swojej marnej serii. Tak go pojechaliśmy: https://youtu.be/y6oG_Fb7lnA
JohnTheBrave
Bond będzie się tlukl z tajemniczą faszystowska organizacją. Rosjanue już swoje w cyklu zrobili i scenariusz nad którym pracował Boyle był tematycznie zbyt przestarzały, analogowy wręcz. Zresztą teraz wszyscy starają się być ostrożni wobec Rosji. Co do reżysera, wpuscmy młodość Edgar Wright na pewno by dokonał rewolucji swoją wirtuozeria, pewnie komedia by do Bonda wróciła. Teraz Bond stał się aż nazbyt poważny.
JohnTheBrave
@JohnTheBrave https://li.st/edub/bond-films- ranked-1UqUAeoLL4TEgM3f5p8xbE
BartasBartas
Czy wy kur*wa żartujecie z tym spojlerem w newsie ????? serial jest o tym czy on zabije ją gość zadaje pytanie: Myślicie że oboje wystąpią drugim sezonie ??? Jest to kwestia dość instotna biorąc zakończenie pierwszej serii. No i dzięki. Już znam zakończenie pierwszej serii...
1
nichao
@BartasBartas nie martw się. Istotą tego serialu wcale nie jest rozterka czy ją zabije czy nie. To dopiero początek. Moim zdaniem to o wiele głębsza historia
3

zwiastuny