Polak zagra w filmie Tarantino

Michał Walkiewicz zaprasza na przegląd najważniejszych filmowych newsów tygodnia.

komentarze 54

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
olka0207
Zagranie u boku takich sław jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie w filmie reżysera tego kalibru to niewątpliwie wyróżnienie i wielka szansa dla polskiego aktora. Ale oczywiście zamiast zwyczajnie po ludzku cieszyć się, że naszemu rodakowi się udało to lepiej biadolić i złorzeczyć zakładając, że pojawi się na ekranie na 5 minut. Nawet jeśli - to i tak duże osiągnięcie, którym będzie mógł się niewątpliwie pochwalić.
51
HeartQW
@olka0207 który aktor by nie chciał. Ogólnie niektórzy aż nadto się tym podniecają, widziałem już nawet komentarze o oscarze albo scenie lozkowej z Robbie, a nawet nie wiadomo ile będzie na ekranie. Ciesze się ogromnie z tego postępu i życzę naszemu aktorowi jak najlepiej i żeby jego kariera dopiero się rozpoczęła (w Hollywood).
Alicja95
Oby Rafał zrobił jakąś zawieruchę w Hollywood ;)
17
Rocky_Balboa_4_4
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff
@Rocky_Balboa_4_4 widziałeś 'księstwo'? mega zagrana rola więc nie pierdziel.
Rocky_Balboa_4_4
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JohnTheBrave
Czy Tarantino sprosta tak Epickiemu filmowi? Facet w kameralnych wariacjach jest mistrzem ale czy jest kimś o skali Davida Leana czy Sergio Leone. Mam uzasadnione obawy, ze oczekiwaniom trudno będzie sprostać z powodu tak potężnej obsady. Mamy niby głównych bohaterów ale zaraz jest galeria postaci ważnych w kulturze. Każdy kolejny news poszerza skalę przedsięwzięcia o kolejną. Film musi trwać ze cztery godziny i posiadać podziały na akty. Zobaczymy co Tarantino zrobi ale skala jest inna niż ta na jakiej dotąd operowal.
2
obleh
@JohnTheBrave Tarantino nigdy nie był epickim reżyserem i dlaczego ten film miałby to zmienić?. To nie ma być epopeja z szerokimi kadrami i lasem statystów. Wiele znanych postaci pojawi się tylko epizodycznie. Sądzę, że rozmachem blisko mu będzie do Godfellas.
3
piopio
Następnego Bonda powinien zrobić Vega, Patryk Vega ... Cały świat przekonałby się bowiem, z jakim badziewiem musimy się użerać zaś oni tam na zachodzie przestali by się zastanawiać jak sprofanować kolejne części Bo kolejnych już by po Patryku nie było ...
1
erture
@piopio No dobra, ale fu@k nie ma tego potencjału dramatycznego co k%rw@ jak on sobie poradzi w angielskim, biedaczek?
1
Kansas_City_Shuffle
Tarantino powinien nakręcić kolejnego "Bonda", którego przeciwnikiem byłaby Melissa McCarthy i Muppety, akcja zaś miałaby miejsce w Galaktyce.
agatakoniak
Michał mówi tu jakimś takim dziwnym głosem, że nie idzie go słuchać.
Alnair
Fajna sprawa, może zostanie kolejną "muzą" u Tarantino tak jak Madsen, Tim Roth czy Parks , Choć oby zdążył, bo zdaje się, że Quentin powoli wybiera się na emeryturę...
chergiz
Tylko dlatego ze szukali Polaka :/
3
Nadine94
@chergiz A to mało razy w Hollywood Polaków grali Amerykanie?
2
Rezyser_Witek
Bonda 25 powinien wyreżyserować Tomas Alfredson
sowapl12
prosze o przywrocenie pani redaktor :)
katedra
Australijczyk też zagra w filmie Tarantino. Powiem więcej! Zagra w nim aktorka z Nowej Zelandii!
10
Cargha
@katedra Wiem, to strasznie prowincjonalne, że się tym rajcujemy. Ale im jest jednak łatwiej, bo pochodzą z tego samego obszaru językowego. Często aktorzy grają tam "nawzajem" w swoich produkcjach.
13
manowce
@katedra ilu polskich aktorów gra w filmach anglojęzycznych, w dodatku u reżyserów tego kalibru? warto się z tego cieszyć, a nie biadolić.
8
katedra
@Cargha Powiedz to wszystkim aktorom z Bliskiego Wschodu, Europy... cholera, z całego świata!
1
katedra
@manowce Na razie to brzmi zamiast: "Patrzcie, on jest w Hollywood" - "Jesteśmy w Hollywood". Ułański folklor: Jak wygrywa ktoś nieznany nam bezpośrednio rodak - cieszymy się jego szczęściem. Gdy to nasz sąsiad: "Niech mu córka z czarnym!".
5
Kalimdor
@katedra Przykry jesteś, od czasów Poli Negri nie ma popularnego polskiego aktora.
1
katedra
@Kalimdor Przykre jest, że dzień przed tą informacją był drugoligowym aktorem, który zasłaniał Kurdej Szatan podczas kręcenia scen do Dzień dobry, kocham cię! Sportowcy, aktorzy, celebryci. Uwielbiamy ich, dopóki "reprezentują" nas w świecie.
5
Cargha
@katedra Co to ma do rzeczy? Pewnie też się cieszą.
manowce
@katedra no i? to mamy się nie cieszyć, bo wcześniej nie grał w niczym ciekawym, a w ogóle to nie wolno się cieszyć cudzym osiągnięciem? aktor w jakiś sposób reprezentuje naród, więc super, że będzie grał u dobrego reżysera. idź być smutem gdzie indziej.
4
olka0207
@manowce Cóż, taka nasza cecha narodowa. Jak się komuś nie uda to trzeba mu dowalić, skopać go skoro i tak leży. Jak się uda - podciąć skrzydła, że po znajomości, że niezasłużenie, że nic specjalnego, że i tak nic nie osiągnie. Kraj malkontentów, serio. Przygnębiające.
4
katedra
@olka0207 Nikt nikomu nie podcina skrzydeł. Po prostu piętnuję naszą wszędobylską atencję w świecie. On poza swoją osobą nie będzie reprezentował żadnego interesu w świecie, bynajmniej nie Pana Jurka kominiarza czy Pani Zofii - sklepowej
1
dziuzeppe
@manowce katedra ma to do siebie, że na siłę szuka atencji. Jak już temat nie jest na tyle atrakcyjny, że tworzy gównoburzę sam z siebie wtedy wkracza katedra cały na brązowo i zaczyna siać ferment zahaczając o jakieś wyświechtane frazesy w stylu "Polska nic się nie stało" albo "małyszomanii". Smutny atencjusz nic ponadto, którym gardzę.
2
dziuzeppe
@olka0207 No właśnie nie do końca tak jest, no chyba, że żyjesz tylko w świecie wirtualnym wtedy się zgodzę. W społeczeństwie tego typu podejście już zaczyna być passé, na całe szczęście rzecz jasna.
manowce
@katedra od kiedy zadaniem aktorów jest "reprezentować interesy Polski w świecie"?
1
SamFarsch
@katedra A najgorsze jest w tym wszystkim to, że nie będzie reprezentował interesów Pana Wojtka- trolla internetowego.
katedra
@manowce Większość Polaków tak właśnie myśli w kontekście sportowców,aktorów itd. Przecież od pierwszego postu o tym mowię...
1
vizyer
@dziuzeppe Czy to nie ty nazywałeś katedrę gnojem,którego trzeba wykastrować i zakładasz alter konta,aby minusować jego recenzje?
dziuzeppe
@vizyer Nie. I przestań ujadać z drugiego konta, katedra/virma. Myślisz, że jak napiszesz jakieś bzdury to innym zrobi się ciebie żal i zaczną cie klepać po plecach?
1
vizyer
@dziuzeppe A mimo to masz taką obsesję na jego punkcie, że widzisz jego osobę w każdym użytkowniku
dziuzeppe
@vizyer To nie obsesja tylko stwierdzeniu faktu. Jesteś kolejnym alterkontem do klepania po plecach i wysnuwania spiskowych teorii (poprzednie Virma poszło do kosza). Jeszcze masz czelność kogoś straszyć prokuraturą. W realnym świecie takie rozmowy skończyły by się na wychowawczym strzale tutaj niestety możesz mi zawracać gitarę do porzygu co jak widzę sumiennie czynisz.
1
vizyer
@dziuzeppe Ale jakiego niby faktu? O ile mi wiadomo, to katedra nigdy nie był nawet posądzany o alter konta i nic mu nie udowodniono. Za to ty przyznałeś się do poprzednich kont: sanczo pansa, aew oraz Bruce Parker. To nie straszenie, to stwierdzenie faktu. I daruj sobie te pogróżki, na nikim nie robią już wrażenia
dziuzeppe
@vizyer Takiego https://www.filmweb.pl/forum/p ortal+filmweb.pl/Znikni%C4%99c ie+konta+Virma.,2978872 Resztę ujadania pominę bo już mnie najzwyczajniej nudzisz, katedra.
dziuzeppe
@dziuzeppe https://www.filmweb.pl/forum/p ortal+filmweb.pl/Znikni%C4%99c ie+konta+Virma.,2978872
dziuzeppe
@dziuzeppe Na tym syfiastym portalu nawet linku nie można wkleić... Dla zainteresowanych proszę sobie wpisać "virma" w lupce na forum Portal FimWeb. Temat TheSakuy pokazuje, że katedra to alterkonciarz.
vizyer
@dziuzeppe Ty naprawdę masz coś z głową i myślisz, że masz jakąś widownię...
vizyer
@dziuzeppe Poza spekulacjami rozżalonych fanów katedry w temacie nie ma nic wartościowego. Nie jesteście wiarygodni, bo jesteście stronniczy, zwłaszcza ty. Co więcej, sam masz alter konta...
hatti69
@katedra Austrlijczycy potrafia sie przebic w hollywood od dawna a my nie...tak wiec mozna pozytywnie skomentowac
katedra
@hatti69 Co rodzi pytanie: Dlaczego tak nie jest i jak to możemy zmienić?
Mothyff
przekonałem się do tego koleżki po roli w filmie 'księstwo' polecam każdemu, mega dobra, trudna i super zagrana rola jak na tak młodego wtedy aktora.

zwiastuny