Co robią gwiazdy kina podczas pandemii koronawirusa?

Pandemia koronawirusa sprawiła, że przemysł filmowy stanął w miejscu. Łukasz Muszyński postanowił sprawdzić, jak gwiazdy ekranu wykorzystują przymusowy czas wolny.

komentarze 23

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
62
mitrus80
ja to na przykład, rano wstaję, jadę do roboty, potem wracam do domu, i siedzę na dupie, a potem rano wstaję jadę do roboty... a resztę se dopiszcie
40
miko_klimkiew
-Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie.Wstaję rano, za piętnaście trzecia. Latem to już widno.Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem,śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę. -No ubierasz się pan -W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? -Aaaa...fakt. -Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS. -I zdanżasz Pan? -Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać ;))))
27
12
nazuul
Nie ma żadnej pandemii koronawirusa. Nikt nie choruje na koronawirusa. Odróżniajmy czynnik chorobotwórczy od choroby. Mówienie, że ktoś jest "chory na koronawirusa" to tak jak mówienie, że po katastrofie czarnobylskiej ludzie "chorowali na promieniowanie". Oni chorowali na chorobę popromienną (samo słowo "promieniowanie" również nie jest szczególnie ścisłe, dlatego mówi się o "promieniowaniu jonizującym"). Słynny wirus (czynnik powodujący chorobę) to SARS-CoV-2. Choroba to COVID-19. Koronawirus to rodzaj wirusów, zawierający kilka gatunków; SARS-CoV-2 jest jednym z nich. Okażmy szacunek lekarzom, pokazując, że rozumiemy o czym mówimy
9
artemis__
Jak to co robia? Rozpaczaja, jaki to ciezki los siedziec w zamknieciu w willi 2000m kw z prywatna silownia, saunarium, basenami, bibliotekami, prywatnymi salami kinowymi i polami golfowymi. To sa prawdziwe problemy pierwszego swiata...
5
olka19_19
Ja pie... tego nie da sie juz słuchać. W tv, w necie, w radiu - nie ma innych tematów tylko ten wirus .. A co mnie obchodzi jak gwiazdeczki spedzaja czas w swoich willach ? Mamy zazdrościć czy w jakim celu są te informacje ^^
5
RevolverOcelotFilmweb
Zdecydowanie Florence Pugh najlepsza, dlaczego jej tu nie ma? :D
4
a_nubis
Jak widzę tego lalusia Leto, to mam mdłości.
7
krzysyek
Spędzać sen z powiek (niepokoić), spędzać płód (aborcja). A Tu gwiazdy spędzają pandemię koronawirusa... hmmm. Chwałą im za to. Sądzę jednak, że autor miał na myśli gwiazdy kina i ich spędzanie czasu w trakcie trwania pandemii koronawirusa.
2
LinaInverse
Arnold myje ręce a woda się leje i leje i leje....
1
Dr_Picachupacabra
O kurza melodia! Jakie żarcixy śmieszne! "Trzymajcie się ciepło i poręczy" i ta "parafraza klasyka" ("Jared był nieźle w szoku, gdy po powrocie włączył tv")!!! Jakiego znowu klasyka??? Bezsensowny ślad węglowy - szkoda prądu, innymi słowy.
1
kto
Rysio z Klanu: jaki kraj taki Arnie.
1
Grimes95
Ja to biorę przykład z każdego po trochę (prócz Lilly), tylko jak śpiewam to... Nie, nie śpiewam. Dziadu "Rodzynek" Leto jak zwykle z innego świata. Gal śliczna jak zawsze :)
FREGER
Trzymać się poręczy? A może ramy to się nie pos... Szanuję pozytywizm Arnolada, reszta "gwiazd" ma tyle do przekazania co większość "kreatywnych" inaczej ludzi. Słowem- papka od mas dla ciemniejszych mas. Wysyłanie dzieci na obóz w trakcie pandemii? Czemu nie.. I pamiętajcie dzieci , sława i pieniądze prawie nigdy nie idą w parze z rozumem, co widać na zamieszczonym materiale. W ogóle skąd taki pomysł na wideo? Ja wiem że Koronawirus, to temat number one na świecie, ale serio? Większość rzyga tym tematem, nikt już prawie o tym nie gada w realu, bo ludzie starają się jakoś żyć i przyzwyczaić się do nowej sytuacji. W telewizji non stop nawijka i na filmwebie też musicie się bawić w te podchody? Może w kwietniu wspomnijcie jeszcze o dziesięcioleciu Katastrofy Smoleńskiej, bo przez to pierd***nie od dziecięciu lat w mediach w kóło o jednym i tym samym temacie, mam wrażenie jakby to było wczoraj. Pozdrawiam, bez odbioru...
4
Charles_4
Leto nie wiedział nawet, że pojawił się jakiś wirus, bo oddawał się medytacji w jakimś bunkrze. A inaczej mówiąc to pewnie ruchał i palił zioło.
Seth87
nie no, zle. Jak juz byl Leto ktory nie wiedzial "co sie stalo", to chyba jest oczywiste jaki fragment Klanu powinien byc na koncu :)
StalowyGigant
Arnold Schwarzenegger to nietschetański nadczłowiek. Nawet w czasach kwarantanny jest najlepszy z tych wszystkich gwiazd. Zdrowia Conanie! A reszty tam to mi nie żal.
7

zwiastuny