Zwiastun Nr 1 (polski) Dziewczyna(2018): Zwiastun nr 1 (polski)
Lara jest piętnastolatką, urodzoną w ciele chłopca. Dziewczyna marzy o zostaniu baletnicą.

komentarze 6

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Fujfilm
Tematyka na pewno warta szerszej prezentacji. Swoją drogą, to fascynujące, jak za pomocą prostych środków charakteryzatorskich, z brzydkiego chłopca można wyczarować całkiem interesującą dziewczynę. Podobny zabieg udał się np. w „Grze pozorów”.
dagon1911
@Fujfilm Oh, byłem przekonany ze to aktorka, na prawdę bardzo dobra charakteryzacja w takim razie.
whitestripes_333
@Fujfilm Ten "chłopiec" urodził się z takim a nie innym zestawem cech fizycznych które sprawiają że wygląda "kobieco". To, czy jest on brzydki czy nie to już jest Twoja prywatna, mało znacząca, opinia. Natomiast z chłopca o kobiecych rysach twarzy i kształtach ciała naprawdę NIETRUDNO "wyczarować" dziewczynę. I to jest fakt. Więcej obycia w świecie, więcej kontaktu z różnymi ludźmi - tego życzę. To poszerza horyzonty, usuwa wąskie myślenie i zmusza do zastanowienia się nad naszymi spróchniałymi, często typowo polskimi stereotypami.
5
k19
@whitestripes_333 Za przeproszeniem, gówno prawda. Narzucanie komuś czegoś to jest błąd, to pierwsza sprawa. Druga to taka, że takie urodzenie się, to choroba - i według mnie, to tak powinno się klasyfikować. Takim osobom, można współczuć, pomóc i zrozumieć, ale nie należy twierdzić że te zmiany są normalne. A to, że ktoś myśli inaczej, nie znaczy że nie jest obyty w świecie, zwłaszcza realnym. Zastanów się nad tym. Bo urodzenie się z takim "pakietem genów" nie oznacza, że należy tolerować wszystkie inne (WYMYŚLONE) wynaturzenia. A to próbujesz przekazać swoimi słowami. Jestem za tym aby takim osobom pomagać. Jednakże propagowanie LGBT etc. - bo to masz na myśli, nie jest normalne i powinno się tępić.

programy Filmwebu