Mistrzowie Kina Mastercard: Torbicka i Walkiewicz o "Girl"

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Mistrzowie+Kina+Mastercard%3A+Torbicka+i+Walkiewicz+o+%22Girl%22-133102
Mistrzowie Kina Mastercard: Torbicka i Walkiewicz o "Girl"
"Girl" - subtelny i szokujący, uniwersalny i konkretny. Oto zaskakujący debiut zaledwie 28-letniego Lukasa Dhonta i zarazem najnowsza propozycja w cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard", którą przygotowali dla Was Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz.

Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji – w Multikinie trwa cykl "Mistrzowie Kina Mastercard", który zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu poprzedzona jest premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie.


Krytycy nie szczędzili pochwał, a widzowie byli zachwyceni, jak dojrzale reżyser opowiedział o  inicjacji w dorosłość i w jak subtelny sposób podjął temat tożsamości płciowej we współczesnej kulturze. Jeśli przegapiliście "Girl", bilety na filmy z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" wciąż można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina (cena biletu będzie zgodna z cennikiem obowiązującym w danym mieście).

Projekt "Mistrzowie Kina Mastercard" realizowany jest aż w 16 kinach sieci Multikino: w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (w Multikinie Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Nowe odcinki można zobaczyć w każdy poniedziałek o godz. 19:30 na ekranach kin sieci Multikino. Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu można zobaczyć także na portalu Filmweb.pl.

Kolejnym filmem, o którym porozmawiają Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz, będą "Oni" Paolo Sorrentino. Włoski mistrz utrzymuje formę, ale czy kręcąc film o Silvio Berlusconim nie porwał się z motyką na słońce? Wypatrujcie kolejnego odcinka!

Zapraszamy Was również do odwiedzenia Filmowej Strefy Mastercard
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones