Zwiastun Nr 1 (polski) Krzysiu, gdzie jesteś?(2018): zwiastun nr 1 (polski)
Krzyś dorósł i gdy znajduje się na życiowym zakręcie, przyjaciele ze Stumilowego Lasu przybywają, by mu pomóc.

komentarze 60

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Gasza1910
Bawi mnie to na fw. Musisz obejrzeć reklamę, żeby móc obejrzeć reklamę.
32
28
oleksiey2000
@Dude_ a tygrys tutaj wygląda jak stuletni dziad który został wyprany w perwolu do białych ubrań. Reszta troche lepiej a dubbing choć kultowy troche słabo do takiego filmu pasuje.
9
4
Pottero
@oleksiey2000 Gdzie ten dubbing jest kultowy? Kubuś, Kłapouchy i Królik nie żyją, Sowa i Tygrys ze względu na wiek i problemy zdrowotne już się nie udzielają w dubbingu. Z obsady tego kultowego dubbingu nie został już nikt, a w zwiastunie słychać tylko ich mierne substytuty.
3
AlexGolian
@Dude_ Zobacz sobie jak wyglądały oryginalne pluszaki Christophera Robina :D takie się robiło na początku XX wieku
5
nillvo
@Pottero cóż, ja własnie byłem zadziwiony faktem, że słyszę te same głosy co w dzieciństwie, jedyną różnice stanowi kłapouchy. Kawał dobrej roboty zrobili
5
Grifter
@Dude_ Ty spójrz w oczy Kłapouchego. Jak długo (i co?) on musiał jarać?
Pottero
@nillvo Być może różnimy się wiekiem na tyle, że ja tam nie słyszę już ani jednego głosu, który słyszałem w dzieciństwie. Po kilku latach Disney niestety wymienił Kubusia i Prosiaczka na znacznie gorsze głosy, potem Królik zmarł, potem Sowa i Tygrysek przeszli na emeryturę, a na koniec zmarł Kłapouchy. Więc nie został nikt z tej pierwszej wersji dubbingu z początku lat 90., którą pamiętam z dzieciństwa.
1
kamolka93
@Pottero myślę, że to rzeczywiście musi być różnica pokoleń, bo ja słyszę dokładnie te same głosy co w dzieciństwie. To dzięki nim nie sam wygląd zwierzaków, aż tak mi nie przeszkadza :)
2
nillvo
@Pottero czyli były różne dubbingi? Niestety nie pamiętam już w jakich latach oglądałem bajkę, a jestem 89 :)
Pottero
@nillvo Serial „Nowe przygody Kubusia Puchatka”, który emitowała TVP na początku lat 90., miał jeden dubbing (nie licząc kilku odcinków wydanych na DVD, do których nagrano nowy). Począwszy od 1997 roku, kolejne filmy i seriale miały już inne, gorsze głosy Kubusia i Prosiaczka. Potem wymieniani byli Tygrysek, Królik, Sowa i Kłapouchy, bo aktorzy zmarli albo przeszli na emeryturę.
1
Nevarius
Jeszcze za czasów dzieciństwa nigdy nie podejrzewałem, że za te 20 lat usiądę w sali kinowej i zobaczę aktorską wersję Kubusia Puchatka. Choć przez moment nie mogłem się przyzwyczaić do Image'u przyjaciół ze stumilowego lasu, tak teraz, kiedy usłyszałem ich głosy oraz charakterystyczne zachowania - ahhh, łezka w oku się zakręciła.
16
lupus198116
@Nevarius OOO tak mam 37 i moja córka nie bardzo wie o co mi chodzi a mnie serducho rośnie!
1
wiktoria_nowak
@Gokussb właśnie siedze w robocie i oglądam zwiastun, usłyszałam głos tygryska i łzy pociekły! <3
2
Gokussb
@wiktoria_nowak ok . I wybierasz sie na to do kina ? Ja byłem
Gokussb
@wiktoria_nowak Tak i to BARDZO dobry . Nie chce ci spolerować obejrzyj i sama zobacz
Kasia_P_2
@wiktoria_nowak no dokładnie mi tak samo i zastanawiam się czy jestem normalna????
Marek19_filmweb
Kino typowo familijne, ale Forster przy "Marzycielu" pokazał, że potrafi z podobnej tematyki zrobić naprawdę dobry filmo no i co jak co, ale polskie "głosy" Tygrysa i spółki są już wręcz kultowe :D
9
Tom_96
@Marek19_filmweb Większość głosów kultowa, ale jeśli ma tam się pojawić też Królik, to kto zastąpi nieodżałowanego Nawrockiego...
Connor7
@Marek19_filmweb "kino typowo familijne" - a czym ma być film o Puchatku? Kinem gore ze szczyptą porno może?
4
Marek19_filmweb
@Connor7 Chyba nie zrozumiałeś kontekstu. Nie stwierdzam, że jest to kino familijne jakby nie było to oczywiste tylko, że mimo iż jest to kino familijne to ze względu na doświadczenie reżysera jest duża szansa, że nie wyjdzie z tego czasem towarzysząca temu gatunki ckliwa i sztampowa historyjka.
lew890
Kto przemianował Stumilowy Las na Stuwiekowy?
6
Gh0st
@lew890 Chodzi o prawa do używania tłumaczenia Ireny Tuwim. Z tego co wiem Disney ma spinę z właścicielem tych praw, dlatego nie używa niektórych zwrotów jak np. Stumilowy tylko ma swój zamiennik.
1
9
DonDominik
Obejrzę z dubbingiem dla polskich głosów zwierzaków.
4
nillvo
@Patryqs poległ w drugiej wojnie hefalumpowej, będzie o tym wzmianka
7
Morelinka25
Jeśli nie będzie Królika to nie to samo
2
Jarobsky
Ja się pośmiałem trochę wzruszyłem. Pomyślunku troszkę się pojawiło nawet podczas seansu :P Naprawdę przyjemny mimo że przewidywalny fabularnie to naprawdę świetnie się ogląda moment gdy Krzyś nagle dorósł a tu Kubuś wjeżdża :D Polecam.
An_Na_4
Naprawdę warto wybrać się całą rodziną. Film przede wszystkim da dorosłych,do przemyślenia to co w życiu nam czasem umyka.
Siilence
Nie mogę się doczekać. To będzie coś pięknego zobaczyć ulubionych bohaterów z dzieciństwa na ekranie kina!
sonia147
o Boże <3 <3 ! Niech już będzie sierpień:)
1
davis3
Ciekawie się zapowiada. Jako dziecko uwielbiałem Kubusia Puchatka i czytałem niektóre książki oraz oglądałem również bajki z jego udziałem. :)
robert_1334
Dobry zwiastun teraz czekam na kusia.
PIXA_GOD
Fi;m roku się zapowiada czekam z niecierpliwością
JohnTheBrave
"Kubuś Puchatek" w stylu "Chłopców z Ferajny" - skojarzenie po tytule linku do trailera
nillvo
Czemu maleństwo jest dalej maleństwem?
4
siper322
Kurde, ten dubbing jest tragiczny. Ale sam film zapowiada się... no ciekawie, zwłaszcza, że wielu z nas tak samo jak Christopher Robin wrócą do Stumilowego Lasu po wielu latach :)
3
2

programy Filmwebu