PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615526}

Alpha Protocol: Szpiegowska gra RPG

Alpha Protocol: The Espionage RPG
7,0 799
ocen
7,0 10 1 799
Alpha Protocol: Szpiegowska gra RPG
powrót do forum gry Alpha Protocol: Szpiegowska gra RPG

Dawno nie miałem takiego problemu z oceną gry - niebywale angażujące i nieprzewidywalne RPG, którego naczelną zaletą jest mnogość wyborów i wypadkowych, a
niedoskonałością niechlujny design. Precyzja, z jaką twórcy utkali warstwę fabularną, rozstawili pionki i bawią się nimi jest godna podziwu, AP powinien stanowić
probierz interaktywnej zabawy z wyborami i ich konsekwencjami. Dwukrotnie rozegrałem dzisiaj finał, i już na poziomie zmiany decyzji wewnątrz ostatniej misji sporo
się zmieniło; nie chcę nawet myśleć, ile różnych kombinacji i "stanów świata" można w sumie ogarnąć. Emocjonująca, intensywna narracja oferująca ok 20h rozrywki i
różnorodnych misji tym bardziej zobowiązują do wysokiej oceny. Szkoda jednak, że tu i ówdzie widać dziury budżetowe, a masa drobnych usterek niezwykle irytuje. Cóż,
kolejna bardzo solidna wizytówka Obsidianu, w pewien sposób definiująca profil tego studia.

PS. Solidny dubbing!

8--/10

Galadh

*voice-acting, nie dubbing, gram tylko i wyłącznie w oryginalnych wersjach językowych.

ocenił(a) grę na 9
Galadh

Racja, racja. Gra była by wybitna gdyby nie inteligencja przeciwników, którzy potrafią przejść obok ciała zabitego kolegi nie zwracając najmniejszego uwagi. Ale dla masy opcji dialogowych i różnorodnych zakończeń warto przejść AP kilka / kilkanaście razy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones