PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619129}
7,6 430
ocen
7,6 10 1 430
ArmA III
powrót do forum gry ArmA III

samseed na 2014-03-24 14:08 CET:
"Stupid shit game. Can't believe I bought this shit"

:)

Na wstępie taka wypowiedź pewnego usera z TPB.

ARMA III na serio pozbawiona jest finezji. Unikam tego typu gier niemal jak ognia ale tym razem chciałem się świadomie poparzyć. Nie ma w co grać to łapie się byle czego. ;) Pograłem niecałe 15 minut i wyrzuciłem z systemu to gówno. Doszedłem po wylądowaniu śmigłowcem w bazie do momentu jak mamy prowadzić ciężarówkę, która sama permanentnie skręcała w prawo. W tym momencie podziękowałem grze. :)

Graficznie według mnie jest słabo i to bardzo. Nie wiem jak można mówić, że "ARMA III zapowiada się na najładniejszy fps w historii". O_o Trzeba być chyba niewidomym żeby wygłaszać takie tezy.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Ale mnie rozbawiła ta opinia :D

W Arme gra się w kooperacji i to najlepiej z grupą ludzi dobrze z grą obeznanych i zgranych. Takie grupy, społeczności można znaleźć. Do tego Arma w takich grupach jest mocno zmodowana i zmienia całkowicie swoje oblicze. Staje się symulatorem pola walki.

Nie będę tu się rozpisywał, zachwalał i przekonywał że to coś lepszego niż CoD czy MoH. Proszę bardzo, obszerny film jak się gra w Arme w kooperacji:
https://www.youtube.com/watch?v=xXTgDrbOdCU

ostry119

>Ale mnie rozbawiła ta opinia :D
Mam nadzieję, że pozytywnie. hehe

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

słaby troll

TheDonKilluminati

Bo to nie troll. hehe

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

" Doszedłem po wylądowaniu śmigłowcem w bazie do momentu jak mamy prowadzić ciężarówkę, która sama permanentnie skręcała w prawo. W tym momencie podziękowałem grze. :) "

bardzo mi przykro że nie opanowałeś sterowania i przez swoją niezdarność obniżasz ocenę gry. widocznie każdą grę w którą grać nie potrafisz oceniasz tak nisko więc czytanie twoich komentarzy jest zbędne.

ps. auto skręcało w prawo ponieważ kursor myszy miałeś skierowany w prawą stronę aby to zmienić wystarczy ustawić kursor na środek auta i kliknąć 2xalt co spowoduje włączenie funkcji swobodnego rozglądania się myszką i prowadzenia pojazdu za pomącą klawiszy wsad

grafika jest kwestią gustu. nie widziałem gry która graficznie pobiłaby arme3.

TheDonKilluminati

>bardzo mi przykro że nie opanowałeś sterowania i przez swoją niezdarność obniżasz ocenę gry.
Nie chciało mi się opanowywać całej gry. Oceniam gra na podstawie tego jakie robi wrażenie.

>widocznie każdą grę w którą grać nie potrafisz oceniasz tak nisko więc czytanie twoich komentarzy jest zbędne.
Nie to, że nie potrafię. Nie mam ochoty na jej rozpracowywanie. Gra mnie jakoś do niej samej nie zachęca.

>grafika jest kwestią gustu. nie widziałem gry która graficznie pobiłaby arme3.
LOL. :D

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

"Nie to, że nie potrafię. Nie mam ochoty na jej rozpracowywanie. Gra mnie jakoś do niej samej nie zachęca"

xD

TheDonKilluminati

Co w tym dziwnego? :)

Sterownie w tej grze nie wygląda jak w regularnych fpsach. Jest nieintuicyjne bardzo.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

"Unikam tego typu gier niemal jak ognia ale tym razem chciałem się świadomie poparzyć"

kupowanie gier których się nie lubi nie należy do zbyt mądrych decyzji można powiedzieć "kto bogatemu zabroni" ale przyczyniasz się do tego że powstanie kolejna gra nie w twoim stylu którą pewnie z uśmiechem na twarzy ponownie zjedziesz na forum.

rozumiem gdybyś kupił grę w ciemno licząc na wspaniałą zabawę i dostał gówno z wetkniętymi zapałkami
ja nie lubię brazylijskich telenowel więc ich nie oglądam a skoro ich nie oglądam to nie wiem która z pośród nich jest najlepsza więc nie mogę oceniać każdej z nich z osobna.



TheDonKilluminati

>kupowanie gier których się nie lubi nie należy do zbyt mądrych decyzji można powiedzieć "kto bogatemu zabroni"
A kto powiedział, że kupiłem? :) U znajomego se spróbowałem singla.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

"Pograłem niecałe 15 minut i wyrzuciłem z systemu to gówno"

TheDonKilluminati

Błąd z mojej strony. Arme III akurat ogarniałem na piracie. :) To PayDay 2 próbowałem u kumpla.

TheDonKilluminati

No ale jeśli gra jest za trudna na normalu albo easy to jasne ze daje niską ocenę. To logiczne. :)

STAMiNA

Samochody są głupie. Kupiłem jeden. Ja go leje batem, a on nie jedzie! Nawet nie ma wodzy, aby skręcać! Będę je hejtował w necie! Tym się nigdzie nie da dojechać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones