PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617374}
7,9 15 558
ocen
7,9 10 1 15558
Assassin's Creed: Revelations
powrót do forum gry Assassin's Creed: Revelations

Grałem we wszystkie AC łącznie z BF i wszystkimi DLC ale Revelations jest po prostu kiepska na tle reszty. Słaba fabuła, sterowanie i optymalizacja. Do tego znowu Ezio Auditore który się mocno przejadł. Przeszedłem może z 40% gry i co mi się rzadko zdarza dałem sobie spokój i gre wywaliłem z PC. To moje subiektywne zdanie, może się myle

ocenił(a) grę na 9
tokarz85

"może".

ocenił(a) grę na 7
tokarz85

Popieram, dla mnie też najgorsza i też nie przeszłam całej (ale też ostatnia w jaką grałam, teraz nadrabiam kolejne).

ocenił(a) grę na 6
marzen666

Gwarantuje, że są znacznie lepsze:) Szczególnie jeśli ktoś lubi historię Stanów Zjednoczonych i pirackie klimaty:)

ocenił(a) grę na 9
tokarz85

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę to różnie, część odbiegała też od pozostałych fabularnie ( wątek z altairem i nie było żadnej postaci z poprzednich 2 części, tylko listy do siostry ) a dla mnie fabuła jest bardzo ważna. Podobałaby mi się końcówka ( w momencie kiedy Ezio jest w bibliotece aż do wyjścia z biblioteki byłem zachwycony ), gdyby nie bogowie. Możecie sie ze mną nie zgodzić, ale uważam że bogowie troche zepsuli tą serie, co prawda nie ma ich często, ale po co oni ? Nie lepiej było zakończyć np, na śmierci Ezia albo samym Desmondzie jak jechali tym sprintkiem ? Takie jest moje zdanie

ocenił(a) grę na 6
Pablo_O

Co do wątku z biblioteką to nie wiem bo jak wcześniej napisałem przeszedłem niecałą połowę. Jeśli chodzi o te antyczne bóstwa czy może antycznych przodków to osobiście też trochę mnie to irytowało ale z drugiej strony dawało poczucie jakiegoś mistycyzmu i tajemnicy. Nie uważam tego za wadę i myślę, że całkiem zgrabnie to wpletli w fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones