PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 674
oceny
8,1 10 1 17674
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Lepsza od III

ocenił(a) grę na 9

Bez porównania

mich145

Dokładnie. Bardzo, bardzo pozytywnie się na tej grze zaskoczyłem. Chyba po Revelations moja druga ulubiona część serii.

mich145

Może od III i tak ale na pewno nie od I jak i II !!!! I nie wiem dlaczego ale jakoś już przed samą premierą na PC trochę mnie zraziło to wszystko takie " Wymalowane " jakbym był w świecie Far Cry 3 ;/ Jednak tamten Klimat " I i II " to było " COŚ "

ocenił(a) grę na 9
szaki3

Jak ci się I i II podobała to nie zawiedziesz się i tutaj :)

też miałem mieszane uczucia co do tej gry

mich145

wiesz...zagrać to i tak zagram...choć by nawet gdyby to była i AC XXI no ale...tamten klimat co był w I jak i II już umarł.Mamy już po prostu nawę Epokę w grze i tyle :)

mich145

Trójka o wiele lepsza. Lepsza muzyka, fabuła, bohater i okres historyczny.

ocenił(a) grę na 9
KalekaMentalny

e tam III ciężko była nazwać assasinem jeśli wiesz o co mi chodzi

mich145

Nie, nie wiem. Dlaczego tak uważasz? Bo nie było Ezia? Bo Connor nie mówił co pięć minut nic nie jest.....?

użytkownik usunięty
KalekaMentalny

Według mnie 3 to taki sam AC jak wszystkie poprzednie. To czy komuś się podobała dana cześć zależy zwyczajnie od gustu. Mi connor się nie podobała zbyt mocno co nie zmienia tego że gra jest bardzo dobra. Ja najbardziej lubiłem Altaira oraz Ezia jako jeszcze młodego i niedoświadczonego "panicza" z cześci drugiej... Potem jakoś tak zdziczał. Część czwarta jak na ten moment też jest według mnie genialna! A i postać świetna :)

ocenił(a) grę na 9
KalekaMentalny

Nie, w III nie było możliwości zakupu pancerzu i innych smaczków, skakanie po dachach straciło sens, w III podobała mi się tylko fabuła w teraźniejszości.

Do Ezia nic nie mam, ale moim ulubionym bohaterem jest Altair :)

ocenił(a) grę na 9
mich145

Zgadzam się. Edward został doskonale wykreowany- nareszcie bohater z krwi i kości. Do tego interesujący okres historyczny. Duża mapa i klimatyczne lokacje w połączeniu z "żywą" muzyką i szantami stworzyły piękny wirtualny świat.
Co do samej fabuły- w teraźniejszości zdecydowanie podobało mi się AC III. We wspomnieniach historia Edwarda jest zdecydowanie bardziej emocjonująca.

ocenił(a) grę na 8
mich145

Ja właśnie dopiero pykam ale gra mnie również uwiodła,nie jest to już ten prawdziwy AC ale jako coś nowego sprawdza się doskonalę brava dla twórców bo myślałem że kolejna część to będzie taka kicha jak AC III który miał być rewelacją a był zaledwie dobry.Szkoda tylko że gra jest pod tym samym tytułem co mnie trochę razi bo już nie wiele ma wspólnego z wcześniejszymi częściami w których fabuła opierała się na czymś całkowicie innym a teraz wyjdzie jeszcze kilka AC pewnie równie świetnych ale żaden już fabułą i klimatem nie dorówna poprzedniczką bo nie ma takich szans i każdy wie o co chodzi nie chce tutaj spoilerować.

ocenił(a) grę na 9
DemiaN

chodzi ci o czasy współczesne czy wspomienia?

ocenił(a) grę na 8
mich145

O ten i o ten ale szczególności o współczesne bo wiemy jak to się skończyło więc np. teraz czasy współczesne fabularnie były nijakie,rzadkie i na siłę wymyślone by były bo inaczej nie miało by to sensu w daniu temu tytułowi miana Assassin’s Creed.

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

Wciąż się łudzę, że w następnej części się bardziej postarają o czasy współczesne. ;)

ocenił(a) grę na 8
Lellandra

No ja też ale myślę że tak dużo jak wcześniej nie da się już wyciągnąć dlatego od teraz czasy współczesne będą dalekim tłem :/.

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

Wystarczyłoby wrzucić ciekawą postać do prowadzenia, a nie człowieka bez twarzy i głosu. Może i Junona nie jest tak intrygująca jak ratowanie świata przed kataklizmem, ale jakby chcieli mogliby coś z tego wykrzesać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones