PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 674
oceny
8,1 10 1 17674
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Witam,
Może ktoś z Was tez ma taki problem niestety nie znalazłem na to rozwiązania na różnych forach.. Chodzi mianowicie o problem z uruchomieniem gry. Wcześniej wszystko było okej ale kilka dni temu odpalam AC i...zawiesza się na pierwszym intro i koniec... Dodam, że chodzi o wersje na PC. Odinstalowałem grę, zainstalowałem, sprawdziłem pliki, C++, poczyściłem Temp i nadal nic.. Pomaga jedynie kasacja folderu save.. Gra się uruchomi ale trzeba zaczynać od 0... Multi działa bez problemu cały czas..

Ktoś miał podobny problem z AC lub inną grą i wie jak to naprawić?

castaway08

Pobierz grę z internetu i spróbuj na niej grać, bo widocznie coś zwaliło się w wersji oryginalnej. Jeśli znowu nie zadziała to pobierz z innego źródła.

The_Fallen

Trochę mi szkoda bo AC mam w wersji skull z dodatkowymi misjami a nie wiem czy gdzieś taką znajdę..

castaway08

przyjmij zapro do znajomych a dam ci sczegolowe dane..tu pisac nie bede


3DMGAME-Assassins Creed IV Black Flag All Unlock Crack v10-3DM

to ten crack ktory wgraj na wersje deluxe edition, bo na innej chyba nie zadziała.

Żeby nie było jak zajrzy tu jakiś admin lub moderator, to nie jest propagowanie piractwa....to najlepsze rozwiązanie problemu tego, a ten crack na

The_Fallen

albo dobra juz i tak nie moge edytowac wiec nie musisz mnie przyjmowac jesli nie chcesz

sory zagadanie i podawanie nazwa zwiazanych z piractwem, no ale chyba mi wybaczycie....w koncu to forum o pirackiej grze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones