Assassin's Creed

2007
7,6 22 651
ocen
7,6 10 22651
1 605
chce zagrać

"Assassin’s Creed" to gra następnej generacji, stworzona przez Ubisoft Montreal, która redefiniuje gatunek gier akcji. Podczas, gdy inne gry szczycą się efektowną grafiką i modelem fizycznym, "Assassin’s Creed" łączy technologię, projekt gry, fabułę i emocje, tworząc świat, w którym główny bohater może wzniecać chaos, a jednocześnie zmieniać go, jak nigdy dotąd.

Mamy rok 1191. Trzecia Krucjata rozdziera Ziemię Świętą. Jako Altair, asasyn, musisz doprowadzić do zakończenia walk. Możesz przy tym skorzystać ze wszystkich, dostępnych środków. Skradaj się po cichu i zadawaj zabójcze ciosy. Twoje działania wpłyną na historię i przyszłość całego świata.

opis dystrybutora gry

Trzej asasyni próbują odzyskać cenny artefakt, który znajduje się w rękach templariuszy. Przez lekkomyślność i zbytnią pewność siebie Altaira, Malik traci lewą rękę, a jego brat Kadar ginie. Choć misja kończy się sukcesem, Altair zostaje zdegradowany do rangi nowicjusza. Musi na nowo zyskać zaufanie Al-Mualima. W tym celu ma zabić dziewięć wysoko postawionych osób, które wskaże mu mistrz asasynów.

Evangarden
opis użytkownika