PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605968}
7,5 24 135
ocen
7,5 10 1 24135
Assassin's Creed
powrót do forum gry Assassin's Creed

W koło Macieju

ocenił(a) grę na 3

Po początkowym zachwycie nadeszło znużenie a potem frustracja. Każda, KAŻDA, misja jest taka sama co skutecznie odbiera chęć gry i zabija wszelką rozrywkę. Naprawdę, nie jestem w stanie zrozumieć fenomenu tej gry. Gry która jest do bólu monotonna i zwyczajnie nudna. Ile razy można wchodzić na takie same wieże? Ilu takich samych cywilów mam uratować (którzy prezentują dwa typy wypowiedzi, w zależności od płci)? Plus za fabułę oraz czas i miejsce akcji, bo te są całkiem oryginalne (temat krucjat i Ziemi Świętej to poruszały chyba tylko Stronghold i produkcje Paradoxu). No ale co z tego, skoro gameplay jest tak do dupy że dajcie spokój.

Omijać szerokim łukiem chyba, że chcecie spędzać godziny na wykonywaniu tych samych monotonnych czynności.

ocenił(a) grę na 2
nyggy

Ja sobie "pograłem" w tą grę pół godziny. Wchodzę do gry...pierw wprowadzenie, potem jakiś plac z gromadą osób gdzie nie wiadomo co zrobić i wszystko wiruje, co chwile włącza się jakaś plansza z budynkami. W końcu udało się wejść w mur i znów zaczęła się gadanina, tym razem dłuższa z jakimś gościem i babą. Później znów teleportuje się do przestrzeni z ludźmi w powietrzu. Za 5 minut monitor zrobił się czarny i musiałem wyłączyć grę przez alt,ctrl,del. Uruchamiam grę na nowo i znów paplanina... Ładna grafika, ale już mam dość.

ocenił(a) grę na 2
Boskigrom

Kolejne pół godziny... żałuję że to zainstalowałem... łazisz, skaczesz, zabijasz... nuda, gra w ogóle nie w moim guście. Uninstall.

ocenił(a) grę na 4
nyggy

Dałam tylko 4/10 z racji tego że system walki i ciche likwidowanie wrogów było dość fajne. Końcówka jakaś taka nijaka. Od 3 poziomu już można przewidzieć co w trawie piszczy.
Każda misja jest identyczna oprócz sprzątnięcia finalnego "bossa"w mieście.
Idziesz, kradniesz jakieś info, bijesz gościa żeby się wygadał, podsłuchujesz, pomagasz nieudolnemu assasynowi-koledze zebrać flagi/rozwalić sklep albo kogoś zabić. I TAK PRZEZ CAŁĄ GRĘ!
Chyba najbardziej denerwowały mnie te żebraczki co ciągle mówiły to samo i nawet na pełnym sprincie mnie doganiały i jęczały nad uchem.
Czasem to nawet z 2 latały przy tyłku a tam cel ucieka i weź tu działaj.
Tak samo identyczna sytuacja z pijusami czy wariatami. Popychali człowieka bez powodu, a potem straż mnie goni zupełnie za nic. To ich powinni usuwać z ulicy. Serio te żebraczki i wariaci doprowadzały mnie do wścieklizny tak, że przy ostatnim etapie gry sporo ich było likwidowanych po ciuchu. Nie polecam tej gry. Totalna strata czasu. Sama zagrałam tylko dlatego bo ludzie mówili w samych pozytywach o drugiej części a głupio było mi zaczynać grę tak od środka. Godzina przegrana w kolejnego assasyna i nie mogę uwierzyć, że to kontunuacja takiego gniota jak jedynka :P

nyggy

Świetna fabuła mija się z monotonią misji.
Mam pytanie, czy w grze pojawiają się Krzyżacy - czy jest to błędne tłumaczenie krzyżowców (tj templariuszy) Bo grając ma się wrażenie że obydwa zakony są w akkce???
Dziwi mnie barwa krzyża na stroju....

ocenił(a) grę na 3
Chmiel

Z tego co pamiętam w Akkce były trzy zakony, Templariusze, Joannici i Krzyżacy. Krzyżacy mówili z wyraźnym niemieckim akcentem.

użytkownik usunięty
nyggy

Mam podobne zdania.Gra jest z 2007, jednak nie tłumaczy to faktu ze ogolnie fabula czy zadania sa nuzace. Ten cały parkour to nawet frajda, miasta są super tylko co z tego jak gra nuzy swoja powtarzalnoscia. W dwójkę juz grałem, nie miałem wielkich oczekiwan co do jedynki, naprawdę ale i tak sie nieco zawiodłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones