PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605968}
7,5 24 190
ocen
7,5 10 1 24190
Assassin's Creed
powrót do forum gry Assassin's Creed

arcydzieło naprawdę

ocenił(a) grę na 10

polecam wszystkie 3 cześci assasins creed gry te są rewelacyjne nie zawiedziecie sie

ocenił(a) grę na 6
rafwis26

Jedynka jest nudna. W każdym rozdziale robimy to samo. Dwójka dużo lepsza od jedynki. Nie jest aż taka nudna. W trójkę nie grałem ale zagram ze względu na multi. Moim zdaniem wadą serii jest wprowadzenie wątku Desmonda.

ocenił(a) grę na 10
rafwis26

Tyle prawdy w jedyn poście :)

Polecam również

ocenił(a) grę na 9
rafwis26

Jedynka rzeczywiście jest nudna, ale zdecydowanie warto w nią zagrać choćby ze względy na fabułę. A wątek Desmonda jest równie ciekawy, co wątek dawnych Asasynów.

użytkownik usunięty
JackBauer

Dla mnie średniawka... Strasznie monotonna

rafwis26

Nie żartuj, ta gra jest średnia, jedynym plusem jest grywalność,ciekawe krajobrazy, sama fabuła i rozgrywka jest monotonna i nudna, ode mnie 6/10, w 2 część nie grałem.

Lecho1523

http://www.youtube.com/watch?v=Xc8JwTfDtA4

Lecho1523

Monotonne i nudne to są wasze komentarze, a sama gra jest bardzo dobra. 9/10

altair_daniluk129

Napisz coś sensownego albo milcz.

ocenił(a) grę na 6
rafwis26

2 można szczerze polecić

3 - nie wiem bo jeszcze nie grałem

1 na pewno nie... nuda już w 3 mieście ;/

peeszet

Pograłbym w tą 2 ale szkoda mi kasy...

użytkownik usunięty
peeszet

"3 - nie wiem bo jeszcze nie grałem"
Pewnie dlatego, że jeszcze nie było premiery ;)

Dlaczego wszyscy mylą AC BH z AC3?

To tak jak niektórzy mówili na Crysis WARHEAD, że to niby Crysis 2 i jak wyszedł Crysis 2 to ludzie byli trochę ździwieni...

Wiesz... druga sprawa to wszechobecna niedbałość. Łatwiej powiedzieć "trójka" niż "Brotherhood". Nie zmienia to jednak faktu, że Brotherhood to tylko AC 2 i pół.

użytkownik usunięty
rafwis26

Dla mnie to nuda i liniowość. Męcząca gra której po dziś dzień, nie przeszłam w całości. Może i nawet nie wytrwałam do połowy. Trzeba przyznać że świetna grafika, lekkość poruszania się, ale głupia i monotonna do potęgi.

rafwis26

J osobiście jestem maniakiem tej gry, więc nie ma sensu żebym pisał jaka ona jest i wgle, ale chciałem tylko sprostować, że ASSASSIN'S CREED: BROOTHERHOOD NIE JEST RÓWNOZNACZNE Z ASSASSIN'S CREED III która jeszcze nie została wydana (Assassin's Creed od początku miało być trylogią) będzie osadzona w zupełnie innych realiach czasowych. AC:B jest grą powiązaną z drugą częścią ale nie stanowi zakończenia serii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones