PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605968}
7,5 24 190
ocen
7,5 10 1 24190
Assassin's Creed
powrót do forum gry Assassin's Creed

Mogę polecić tylko 2 i 3 część assasyna bo pierwsza jest do bani! Ledwo ją przeszedłem.
Momentami myślałem, że gram ciągle w ten sam moment gry co godzinę wcześniej. Nie
polecam tej części też ze względu na fabułę. Fabuła jest nudna i monotonna. Jedyna rzecz
jaka jest dobra to podkład głosów pod bohaterów i grafika. Najgorsze były przerywniki
filmowe, na których czekało się tylko na jedną rzecz - koniec "wspaniałego dialogu pomiędzy
assasynami. To tyle co mam do powiedzenia na temat jedynki assasin's cread.
Pozdrawiam.

Forfiter230

Co racja to prawda. Przejdziesz jedno maisto to jakbys przeszedł reszte gry. Wieje ogolną fabularna nudą. Za to podoba mi się sandboxowe łażenie i zabijanie wszystkich do okoła/ podkradanie się do strażników. :D

hitsezonu

nie wiem czy grałem w tą samą gre ale uważam po przejsciu 3ech gier ze 1wsza byla bardzo dobrym prekursorem. jak fabuła tej gry może byc nieciekawa, asasyni vs. templariusze, wspomnienia przodków zapisane w dna, tajemnicze jabkło edenu. no miazga jak dla mnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones