Gra wideo

2020
2
chce zagrać
Wyprodukowana przez studio będące również wydawcą "DmC: Devil May Cry" i "Hellblade". Po "Senua's Sacrifice" nadchodzi... więcej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
gatunek
premiera
deweloper
Ninja Theory
wydawca
Xbox Game Studios
Bleeding Edge
Zwiastun nr 2
Bleeding Edge
Zwiastun nr 1 - E3 2019
Bleeding Edge - Zwiastun Nr 2 Bleeding Edge - Zwiastun Nr 2
Na razie nikt nie dodał obsady i twórców do tej Gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj obsadę i twórców

Wyprodukowana przez studio będące również wydawcą "DmC: Devil May Cry" i "Hellblade". Po "Senua's Sacrifice" nadchodzi "Bleeding Edge", szybki i szalony tryb walki awanturniczych drużyn 4v4, gdzie każdy wojownik jest przygotowany mechanicznie na totalną zagładę! Wybierz Twojego wojownika i dołącz do oddziału super-wyposażonych renegatówWyprodukowana przez studio będące również wydawcą "DmC: Devil May Cry" i "Hellblade". Po "Senua's Sacrifice" nadchodzi "Bleeding Edge", szybki i szalony tryb walki awanturniczych drużyn 4v4, gdzie każdy wojownik jest przygotowany mechanicznie na totalną zagładę! Wybierz Twojego wojownika i dołącz do oddziału super-wyposażonych renegatów wykluczonych poza granice społeczeństwa: pal gumę jako śmiała i piękna Buttercup z jej odłączanymi ramionami z piłą tarczową, uderzaj jako metalowiec Nidhoggr z jego elektryzującymi solówkami na gitarze, lub siej postrach na ulicach jako najbardziej poszukiwany w Nowym Jorku ninja, Daemon.

dystrybucja
studio
Ninja Theory (deweloper) / Xbox Game Studios (wydawca)
inne tytuły

forum gry Bleeding Edge

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego gry.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.