PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606070}
7,4 8 683
oceny
7,4 10 1 8683
Call of Duty: World at War
powrót do forum gry Call of Duty: World at War

Jeśli się komuś chce to proszę o odpowiedzi,najlepiej z uzasadnieniem :D
Mi najbardziej w kampanii radzieckiej podobała się misja w Berlinie (niestety nie pamiętam
nazwy ale to ta gdzie zalewa nas woda :) ).
Ukazano w niej brutalność żołnierzy radzieckich (szczególnie przed wejściem do metra,kiedy w
3 bezbronnych żołnierzy niemieckich rzucamy koktajle mołotowa).
Podobają mi się walki uliczne,szczególnie tak elegancko zrealizowane.
Wspaniały klimat podczas walk w metrze,gdzie po wybuchach na górze,gaśnie światło i nie
można prowadzić walk.
Mamy okazję postrzelać z dubeltówki,a to jeszcze się w historii Call of Duty nie zdarzyło.

W kampanii amerykańskiej najbardziej podobała mi się misja "Miotacz i Korkociąg"

Na poziomie "weteran" ciężko było uniknąć zgonów.
Warunki pogodowe utrudniają grę,co bardzo mi się podoba.
Mamy możliwość pobawienia się ciężkim arsenałem.(m.in miotacz i korkociąg)
Dużo zastawionych przez Banzai pułapek.

Najgorsza misja to według mnie "Krew i żelazo"

Jazda czołgiem w CoD World at War to powinna być pokuta za grzechy.Twórcy gry powinni
wziąć przykład z starszych gier serii i dać graczowi możliwość obserwowania czołgu z
perspektywy kierowcy/strzelca.
Misje musimy przechodzić w pojedynkę,gdyż nasi towarzysze szybko giną...





bartus_666

Ja mam bardzo podobnie, Moje ulubione misje to te tuż przed upadkiem Reichstagu, czyli najpierw przed Reichstagiem,a później następna misja,czyli droga do zatknięcia radzieckiego sztandaru.

W amerykańskiej kampanii:
Miotacz i korkociąg
I zdobywanie Zamku Shuri na Okinawie,czyli ostatnia misja w kampanii amerykańskiej.

A tak poza tematem,nie podoba mi się trochę to,że w zdobywaniu Berlina twórcy gry nawet nie wspomnieli o udziału wojsk polskich w zdobywaniu Berlina,a chyba każdy wie,że polskie jednostki tam bohatersko walczyły.

ocenił(a) grę na 10
Filmowicz20

Może kiedyś doczekamy się jakiegoś Call of Duty,gdzie będzie można brać udział w walkach w powstaniu warszawskim,pod Monte Cassino,w Berlinie lub podczas kampanii wrześniowej...chociaż zaczynam wątpić że Call of Duty kiedykolwiek wróci jeszcze do II wojny...

ocenił(a) grę na 10
bartus_666

no niestety masz racje tera idą coraz to bardziej w przszyłość
jeszcze nie grałem w tą cześć ale narazie czekam na przesylke z allegro mam nadzieje że będzie ciekawie :)

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

Będzie ciekawie...to mogę Ci zagwarantować :D
I nie zapomnij po przejściu singla zajrzeć w tryb zombie,tam jest świetna zabawa...Pozdrawiam :D

ocenił(a) grę na 10
bartus_666

jest przyszła :D
zajrze ale po singlu :)
za tydzień napisze realacje :D

ocenił(a) grę na 10
bartus_666

mam jeszcze pytanko
Czy klucz do tej gry jest jednorazowy (bo jakbym zrobił formata windowsa to byłby problem :)
z góry dzięki za pomoc

ocenił(a) grę na 10
bartus_666

sory za spam :)
klucz jest wielokrotnego użytku
ale mam inny problem zainstalowałem gre i nie chce ona sie włączyć chyba to wina directX bo mam 11 a pisze ze zalecana to 9
a mam Viste

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

Wiem że jak jest Vista to gra więcej wymaga od sprzętu np RAM 512MB (XP)/ 1GB (Vista),ale nie powinno to przeszkadzać w włączaniu gry...
Podczas instalacji gry jest możliwość zainstalowania nowego directX więc spróbuj może z 9 pójdzie...

ocenił(a) grę na 10
bartus_666

kurna próbowalem i nic
mógłbyś coś sprawdzić ile zajmuje ci ta gra bo u mnie jest 6gb z czymś
jeszcze w pliku localization.txt są same błędy

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

Zajmuje mi 6,73 gb.
Nie wiem co na to można poradzić...wiem że kiedyś też mi nie chciała odpalać,po sformatowaniu kompa już działała bez problemów...teraz mam Win7 i działa bez żadnych problemów więc problem raczej nie leży w systemie operacyjnym...

ocenił(a) grę na 10
bartus_666

w dzienniku zdarezń piszą mi same errory patrz moze cos poradzisz

polish



WIN_CONFIGURE_UPDATED_TITLE
"Zaktualizowano zalecane ustawienia"



WIN_CONFIGURE_UPDATED_BODY
"Od momentu ostatniego uruchomienia Call of Duty: World at War zmianie uległy zalecane ustawienia.
Czy chcesz, aby gra optymalnie dostosowała nowe ustawienia?

Ta opcja jest zalecana dla większości użytkowników. Zmianie ulegną wyłącznie ustawienia systemowe, sterowanie pozostanie bez zmian."



WIN_LOW_MEMORY_BODY
"Prawdopodobnie brakuje pamięci wirtualnej.
Może to spowodować, że gra będzie działała powoli lub całkowicie się zawiesi.
Zalecamy zamknięcie wszystkich innych programów przed uruchomieniem Call of Duty: World at War.

Czy mimo to chcesz uruchomić Call of Duty: World at War?"



WIN_LOW_MEMORY_TITLE
"Brak pamięci"



WIN_COLORDEPTH_WARN_BODY
"Prawidłowe wywołanie okna gry przy bieżących ustawieniach rozdzielczości ekranu jest mało prawdopodobne. Wybierz 'OK', aby mimo to spróbować. Naciśnij 'Anuluj', jeżeli chcesz przerwać."



WIN_COLORDEPTH_WARN_TITLE
"Niska głębia kolorów pulpitu"



WIN_COMPUTER_CHANGE_BODY
"Wydaje się, że od momentu ostatniego uruchomienia Call of Duty: World at War zmianie uległa konfiguracja Twojego komputera.
Czy chcesz, aby gra optymalnie dostosowała ustawienia do aktualnej konfiguracji?

Ta opcja jest zalecana dla większości użytkowników.
Zmianie ulegną wyłącznie ustawienia systemowe, sterowanie pozostanie bez zmian."



WIN_COMPUTER_CHANGE_TITLE
"Zmienić ustawienia na optymalne?"



WIN_DISK_FULL_BODY
"Gra Call of Duty: World at War nie mogła zapisać do pliku. Prawdopodobnie na dysku twardym brakuje wolnego miejsca."



WIN_DISK_FULL_TITLE
"Błąd zapisu pliku"



WIN_IMPROPER_QUIT_BODY
"Prawdopodobnie gra Call of Duty: World at War została zamknięta w sposób nieprawidłowy podczas ostatniego uruchomienia.
Czy chcesz uruchomić grę w trybie bezpiecznym?

Ta opcja jest zalecana dla większości użytkowników.
Zmianie ulegną wyłącznie ustawienia systemowe, sterowanie pozostanie bez zmian."



WIN_IMPROPER_QUIT_TITLE
"Uruchomić grę w trybie bezpiecznym?"


WIN_ERROR
"Błąd krytyczny"


WIN_OUT_OF_MEM_BODY
"Błąd braku pamięci. Prawdopodobnie na dysku twardym jest zbyt mało wolnego miejsca."


WIN_OUT_OF_MEM_TITLE
"Błąd braku pamięci"


WIN_UNABLE_LOAD_DLL_BODY
"Wczytanie pliku DLL nie było możliwe. Prawdopodobnie jest dostępna zbyt mała ilość pamięci, niewystarczająca ilość wolnego miejsca na dysku twardym lub pliki DLL nie zostały odnalezione."


WIN_DIRECTX_INIT_TITLE
"Błąd DirectX"

WIN_DIRECTX_INIT_BODY
"DirectX napotkał na nieodwracalny błąd.

Zapoznaj się z zawartością pliku readme, aby odszukać możliwe rozwiązania."

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

Najpierw jeśli wyskoczy komunikat przy włączaniu gry,spróbuj ustawić optymalne ustawienia.
Jeśli to nie pomoże,sprawdź ile masz miejsca na dyskach,jeśli bardzo mało to proponuję odinstalować i usunąć jakieś niepotrzebne programy/gry...

ocenił(a) grę na 10
bartus_666

mam 170 gb wolnego miejsca
jak nic nie wymysle to spróbuje zrobic formata może to pomoże
dzieki za dobre chęci jakbyś cos jeszce wymyślił to napisz :)

ocenił(a) grę na 10
bartus_666

nie da rady włączyc optymalnych ustawień bo gra wogóle sie nie chce włączyć możliwe że przez to że mam zintergnowany układ dźwiekowy bo cos o tym pisze w readme

ocenił(a) grę na 10
bartus_666

kurna jaki spam sory :)
naprawiłem musiałem zmienić dźwiek w ustwawieniach audio
ajk sie nazywasz bo chetnie bym z kimś pograł



DZIENKS ZA CHEĆ POMOCY A NIE TAK JAK NIE KTÓRZY JAJA SE Z CIBIE ROBIĄ

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

Drobiazg...jakbyś jeszcze potrzebował pomocy np.odnośnie rozgrywki,jakbyś nie wiedział co robić podczas misji albo coś w tym stylu to napisz tu a ja postaram udzielić pomocy :)

ocenił(a) grę na 10
bartus_666

ok dzienks
póki co gra jest zarabista jestem własnie po misji w której musiałem oczyścić jaskinie z japończyków

ocenił(a) grę na 10
bartus_666

zaczynam najgorszą według ciebie misje krew i żelazo :)

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

Po przejściu tej misji zaczną się tylko i wyłącznie epickie,zajebiste misje...miłej gry :)

ocenił(a) grę na 10
bartus_666

Narazie czekam aż kuzyn prZyniesie kompe po reinstalu :)

ocenił(a) grę na 10
bartus_666

a co ci tak dokładnie sie robiło bo mi się włącza logo takie podłużne chwile czarny ekran i po chwili wywala od pulpitu i na tym koniec przy multiplayerze przynajmniej pisze że program call .... przestał działać trwa rozwiązywanie problemu w systemie windows czy jakoś tak wiesz te standardowe visty

sory za literówki ale nieźle wnerwiony jestem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones