PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606342}
8,3 17 917
ocen
8,3 10 1 17917
Call of Duty
powrót do forum gry Call of Duty

Najlepsza część, te nowe to takie jakieś zbyt efekciarskie i przefajnowane.

ocenił(a) grę na 10
bonecrusher22

Zgodze się z tobą. Żadna gra o drugiej wojnie światowej nie oddawała takiego klimatu wojny jak CoD a ta prostota gry i przestarzała rozgrywka np. apteczki nie są tak frustrujące.

gandalf1996

Ja tam do dziś mogę w to grać.

ocenił(a) grę na 9
bonecrusher22

racja, jedynka i dwójka miały w sobie 'to coś', czego niestety dalsze ''przefajnowane'' części nie miały

ocenił(a) grę na 7
Mr_MB

No dwójka pod względem rozgrywki lepsza, choć jedynka dłuższa. A nowe mają świetny tryb multiplayer.

gandalf1996

Nie wiem jak oni to zrobili, ale gry z apteczkami są bardziej realistyczne, niż te bez. :P

ocenił(a) grę na 10
bonecrusher22

W 100% się zgadzam, kontynuacja była równie dobra, a szczególną frajdę sprawiała w multi. Niemniej od czasów dodatku do jedynki czyli United Offensive żadna strzelanka nie sprawiła mi tyle frajdy.

Wizzi

Fajny ten dodatek?

ocenił(a) grę na 10
bonecrusher22

Prawie taki sam jak CoD1 tyle, że zostało dodanych trochę spluw (w tym RKM - fajna sprawa) oraz różne, ciekawe misje. Dodatek dużo nie zajmuje więc można ściągnąć.

sic_Butcher

Chyba tak też zrobię hehe.

ocenił(a) grę na 9
bonecrusher22

Bardzo fajna gra, czasami do niej wracam. Przede wszystkim - kampania SP jest dość długa, a z dodatkiem to już w ogóle ładnych kilkanaście godzin. Nie to, co te nowe gry z kampanią na 4 godziny.

ocenił(a) grę na 8
bonecrusher22

Ja wyznaję tylko tą część, 2 mi się nie podobała, strasznie krótkie misje i te tropiki niezbyt mi się podobały. Ta jako jedyna zachowała klimat i trzymała poziom. Nie wiem co ludzie widzą w nowszych częściach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones