PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771444}

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - A Criminal Past

Deus Ex: Mankind Divided - A Criminal Past
7,6 109
ocen
7,6 10 1 109

Deus Ex: Rozłam Ludzkości A Criminal Past
powrót do forum gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości - A Criminal Past

Wszystko rozpoczyna się od rozmowy Adama z Delarą Auzenne, psychoterapeutką pracującą w TF29, którą poznaliśmy w podstawce. Rozmowa toczy się już po finale Mankind Divided, bo jest wspominany Londyn. Dotyczy misji w której Jensen brał udział na kilka miesięcy przed rozpoczęciem akcji Rozłamu ludzkości. Historia jest fajnie poprowadzona. Od czasu do czasu, już w trakcie właściwej rozgrywki, w tle słyszymy rozmowę Delary z Adamem.

Adam Jensen trafia do więzienia dla ulepszonych gdzieś w Arizonie, które nazywane jest Pensjonatem. Pod przykrywką ma skontaktować się z niejakim Hectorem Guerrero, innym agentem Interpolu, który ma powiązania z organizacją terrorystyczną planującą zamach. Zadanie jest więc proste trzeba skontaktować się z Hectorem i wydobyć od niego wszystkie niezbędne informacje. Naturalnie nie wszystko toczy się po naszej myśli i będziemy musieli nieco się napracować.

Po przybyciu do więzienia nie mamy dostępu do umiejętności, bo zainstalowano nam chip tłumiący wszystkie ulepszenia. Szybko jednak można pozbyć się tego ograniczenia. Możemy też zdecydować czy korzystamy jedynie z podstawowych ulepszeń, czy również z tych eksperymentalnych, choć nie jest to zgodne z chronologią jako, iż Adam trafił do Pensjonatu jeszcze przed akcją Mankind Divided.

Podoba mi się klimat tego DLC. Trafiamy do więzienia co w oczywisty sposób przywodzi na myśl Prison Break. Na początku trzeba dostosować się do więziennego rygoru. Fajnie też, że wreszcie można wyrwać się z tej Pragi w której toczyła się większość podstawki i dwa pierwsze DLC.

Przejście Kryminalnej przeszłości zajęło mi jakieś 5 godzin. Starałem się wykonać wszystkie opcjonalne cele. Był to dobrze spędzony czas. Gameplay w Mankind Divided zawsze był przyjemny i nie inaczej jest tutaj. Fani skradania znajdą masę opcjonalnych przejść dzięki którym będą mogli przeniknąć do strzeżonych obszarów. To oczywiście najlepsze z trzech DLC do Mankind Divided.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones