PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650339}
7,9 7 158
ocen
7,9 10 1 7158
FIFA 13
powrót do forum gry FIFA 13

w FIFE to PES po prostu wymiata tak było jest i będzie,, od zawsze rzadziaki grali w FIFE a
wytrawni gracze w PES

ocenił(a) grę na 5
antex20

pes skonczyl sie na 4-ce , no moze 6-ce niestety i z sentymentu do wczesniejszych zdarzylo mi sie dac wyzsza ocene niz fifie . . Obecne edycje nie wciagaja mnie za cholere , pamietam jak kiedys ze znajomymi przesiadywalismy cale noce w 4 ke ktora sie nigdy nam nie znudzila do dzisiaj . Teraz graficznie jest nieco lepiej lecz "merytorycznie" o wiele gorzej , takie czasy . Fifa widocznie idzie w slady pesa z tych lat , osiedli na laurach i zamiast sie rozwijac to ze wzgledu na brak silnej konkurencji uwsteczniaja sie co rok . Az strach pomyslec co nam zaserwuja w 2014 , przewiduje ze bedzie jeszcze gorzej .

ocenił(a) grę na 9
antex20

Nie masz racji, stawiając sprawę w ten sposób. Tobie bardziej podoba sie PES - ok, skocze Ci gula z powodu popularnosci FIFY - ok, ale nie wywyższaj się z tego powodu, bo to słabe jest. I nieprawdziwe.

laxman

Silnik Pesa jest o wiele słabszy od Fify, przez co wygląda sztucznie, mogę się zgodzić ,że twarze piłkarzy są lepiej odwzorowane w PES niż w FIFie.

ocenił(a) grę na 5
laxman

Gul mi skacze z jednego powodu że w FIFIe jest więcej lig i klubów, to jest jedyny mankament a poza tym, po godzinie gry w FIFE ziewam i chce mi się spać od zawsze tak było odkąd zagrałem w FiFE 98 i PES98 to do dnia dzisiejszego ciężko porównać te gry pod względem grywalności PESa po prostu się czuje a sama najnowsza częśc to powrót właśnie do korzeni, bo strzały z daleka czy z bliska to jest prawdziwa esencja a w FiFie niemal każdy strzał i podanie wygląda podobnie jakby człowiek nie miał na to wpływu. Ludzie na świecie wolą FiFe bo jest wszędzie promowana i jest po prostu na licencji FIFA a PES nie ma prawdziwych nazwisk nie mają wykupionych licencji, każdy zawsze szedł na łatwizne i grał w FIFe bo PES co niektórych przerasta grywalnością. Ciężko mi zrozumięć ludzi których wolą FIFE to tak jak jeść całe życie kebaba nie wiedząć że za rogiem jest lepszy oryginalny turecki,, haha ale porównanie. Pozdro dla prawdziwych fanów PESa oni wiedzą co jest najlepsze.

ocenił(a) grę na 5
antex20

Dla mnie najważniejsze jest, by gra piłkarska nie nudziła się po kilku godzinach. W grę piłkarską chce grać przez cały rok. Fifa jest efektowna, ale po kilku godzinach jest zbyt nudna i przewidywalna. Do tego Fifa nie bardzo przypomina prawdziwą piłkę. PES wciąga na bardzo długo i pozwala na bardziej realistyczne rozgrywanie piłki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones