PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 669
ocen
8,4 10 1 22669
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

Gra jest bardzo grywalna, ciut za kolorowa i przede wszystkim wciągająca (Podoba mi się główny zamysł rozprawiania się z piratami przepleciony z mistycyzmem i wszystkimi szamańskimi bzdetami (SPOILER – akcent Ink Monstera był w pytkę :D)). Nienajgorsza fabuła - bardzo oklepana i zarazem przyjemna. Na plus możliwość skradania, system skillii oraz otwarty świat. Miły akcent w postaci kamyczka ;)

Minusy:

- zbyt wygórowane wymagania sprzętowe.

- cały ten je$%^$%y "crafting", bez którego można się niemalże całkowicie obejść. Nie chciało mi się uganiać za zbieraniem odpowiednich elementów aby powiększyć se plecak co by nosić więcej broni. Poza tym niektóre rzeczy ciężko znaleźć. Zbierałem tylko to na co natrafiałem przy przemieszczaniu się z punktu do punktu.

- po co przytrzymywać przycisk interakcji "E" zamiast go po prostu nacisnąć.
- czemu nie ma miernika poziomu tlenu jak pływamy pod wodą!?

- fatalne rozwiązanie w kwestii wyboru broni (przytrzymaj klawisz "1") zamiast tradycyjny scroll na myszce. Ciężko wybrać w tym kole wyboru broni jakąkolwiek broń. Bez sensu.

- "nieskipowalne" czasami przydługie cut-scenki

- trafiają się paskudne tekstury

- słabe udźwiękowienie

- system zapisu aż prosi się w o QuickSave’a.

O dziwo mimo tylu wad Far Cry 3 to rodzynek na obecnym rynku gier komputerowych.



Zajebisty motyw jak postrzeliłem kolesia z kotajlami Mołotwa obok składu z amunicją. Zapaliwszy się sam spowodował zapłon owego składu. Nice :))

użytkownik usunięty
STAMiNA

Mi właśnie przeszkadzała fabuła, magia nie bardzo tam pasowała. Do tego była idiotyczna sytuacja, gdy główny bohater został zastrzelony, a mimo to przeżył. Ja grałem na Xbox'ie i tam takie sterowanie było usprawiedliwione. Trzeba przytrzymać X, by użyć, bo naciśniecie przycisku to było przeładowanie broni. Na klawiaturze jest tyle klawiszy, że powinni to lepiej rozwiązać. Crafting jest ciekawy, ale tylko na początku. Później dość szybko się nudzi. Mimo tych wad myślę, że FC 3 to bardzo dobra gra. Żadna rewelacja, ale produkcja prezentująca wysoki poziom. Bardzo mi się podoba jak działa ogień w tej grze.

ocenił(a) grę na 9

Przecież kula zatrzymała się na zapalniczce więc nie został zastrzelony. Trochę to naciągane ale jednak wszystko się tam zgadzało .

użytkownik usunięty
krzychu040496

Właśnie chodzi mi o to, że było to naciągane, nawet bardzo. Trochę to psuło cały odbiór fabuły.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Polecam granie na padzie jest o wiele przyjemniej :)
Gra jest mega świetna :)

STAMiNA

Szkoda ze piraci nie staraja sie odbijac placówek wcześniej zajetych,byłoby ciekawiej,ale i tak jest swietnie.
Ja gram bardzo powoli zeby sie ta grą jak najdłużej cieszyc:)

ocenił(a) grę na 10
qoniu85

Powiem szczerze że FarCry3 to najlepsza gra w jaką grałem a grałem w sporo gier

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Zbyt wygórowane wymagania? Bez przesady, ja odpaliłem tą grę na czteroletnim komputerze z prockiem Atholn X2 5200+, 2GB RAMu i GeForcem 9600GT... Wymagania jak na jakość gry są naprawdę niskie... Gra jest świetnie zoptymalizowana ;)

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

zgadzam się w 100% z tym przytrzymywaniem 'e', strasznie to irytuje

poza tym jak na moje oko to gra jest zbyt psycho

Dobra, ale jednak Far Cry 1 o wiele lepsze. Najgorsze z serii Far Cry 2 - tam była cholerna nuda

ocenił(a) grę na 5
STAMiNA

Mi przeszkadzalo glownie zacinanie sie na roznego rodzaju wybojach, wystajacych deskach i ..schodach ;|

A tak to grajac ot tylu, tzn w Far Cry 3,2,1 .. fajna historyjka sie tworzy ;D Dzieciak z bogatego domu, wyrasta na niezlego killera, potem jedzie na misje do afryki, a na koniec sie wpakowoje w kolejna wyspę , tym razem z mutantami :P

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

"słabe udźwiękowienie" ? Co masz na myśli?

ocenił(a) grę na 8
Wilk109

Mało wyraziste dźwięki cicho nagrane. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones