PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608439}

HL2

Half-Life 2
1 452
chce zagrać
Half Life 2
powrót do forum gry Half-Life 2

...na sklepach półkowych, "parze" i jej półkowej wirtualności pojawi się w sprzedaży HAFL-LIFE 3! Rozmawiałem wczoraj wieczorem z Nabem Gewellem w windzie - założycielem i tfurcą "zaworu". Zdradził mi, że prace nad częścią trzecią dobiegają końca i gotowy produkt dostaniemy dokładnie 16 listopada roku dwatysionceczternastego! Na koniec tylko przytrącił groźnie, żebym nikomu o tym nie mówił (dlatego piszę - o tym nie wspomniał nasz częście). Także nie powtarzajcie tego nigdzie bo będzie na mnie i sięwy da!

moshimosh

16 listopada? Jakoś mi się nie chce wierzyć, nawet nie wiesz jak to głupio brzmi : ,, Rozmawiałem wczoraj wieczorem z Nabem Gewellem w WINDZIE (WTF?),,W windzie ?

dagon1911

A co w tym głupiego, że akurat wsiadł do windy, którą zjeżdżałem?
Nigdy windą nie jechałeś że tak cię to dziwi?

moshimosh

Valve ma tyle kasy że chyba nie chce im się robić HL3. Steam Market to taka pompa pieniędzy że aż ciężko sobie to wyobrazić ;)

ocenił(a) grę na 9
mmaakkss

Gdybym był takim Gabenem to bym chociażby dla własnej satysfakcji zrobił 3. A tak już serio - niech to robią i choćby 10 lat jeszcze, ale żeby 3 było jeszcze lepsze od 2.

MINTOR1994

Albo niech zlecą komuś robotę tak jak DICE robi Hardline poprzez inna firmę, zwróci się na pewno ;) poszłoby bardziej niż Diablo 3

użytkownik usunięty
MINTOR1994

Jak mają zrobić jakieś Borderlands czy Stalkera (z szacunkiem do tych gier, które uwielbiam), to niech nie robią w ogóle. Piszę to mając na uwadze pogłoski o otwartym świecie.

ocenił(a) grę na 9

Otwarty świat to przeginka, ale odrobina nieliniowości byłaby wskazana.

użytkownik usunięty
MINTOR1994

Jak dla mnie liniowość = gwarancja zajebiście opowiedzianej historii, nieliniowe mogą być fragmenty, typu jak obejść danego strażnika/kosmitę, coś na kształt Deus Ex.

użytkownik usunięty
moshimosh

Hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones