PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 354
oceny
9,2 10 1 38354
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Pamiętam, że też spędziłem niezliczone dni nad HoMM. Chyba tylko Baldurs Gate 2 wciągnął mnie mocniej.
To było wprawdzie lata temu, ale pamiętam, że miałem problem z kolejnymi rudami w kampanii - przez co grałem głównie w misje pojedyncze.
Uważacie, że to trudna gra? Ciekawe jak by mi poszło dzisiaj ;)

bukimi

Kiedyś pamiętam, że miałem problemy w jednej z pierwszych misji. Ostatnio znów zagrałem w scenariusz i na tym samym poziomie trudności jak kiedyś (normalny) było wręcz banalnie łatwo. Na szczęście są kolejne poziomy trudności ;]

ocenił(a) grę na 9
bukimi

Nie jestem wyznacznikiem poziomu trudności gry, ale z kampanią, jak to z kampanią - były nieraz problemy. Głównie z misjami na czas (masz 14 dni, żeby pozbyć się wroga, który mieszka w podziemiach po przeciwległej stronie mapy, i tego typu). Pojedyncze scenariusze nie porażały stopniem wymaganego heroizmu.

Pozdrowienia i niech kisiel mandarynkowy będzie z Wami ^^

bukimi

IMO gra nie jest trudna, jest za to bardzo przystępna. Zapewne kampania i trudności z surowcami o których wspomniałeś są wymagające, ale do ogarnięcia.

ocenił(a) grę na 10
jack19

Teraz zauważyłem literówkę :) Miało być "kolejnymi rundami" a nie "rudami"...
Muszę spróbować kolejny raz - pamiętam że właśnie najgorsze były te limity czasowe, ale może po latach będzie faktycznie łatwa :)

ocenił(a) grę na 10
bukimi

Była bardzo trudna,.. jak z kolegą maniakiem tej gry się pojedynkowałem ;P
same kampanie (z czasem) były łatwe jak się już opracowało swoje taktyki i strategie dla wybranej postaci,...

bukimi

Też sobie chętnie zagram :) Gra już zainstalowana i nawet udało mi się dokopać do instrukcji w książeczce, bo wersja pdf z płyty jest niewygodna :)

Tak przy okazji - nie widzę ustalania poziomu trudności dla misji w kampaniach. Każda ma swój ustalony poziom, którego nie można zmienić... Dziwne :P Ktoś kojarzy może?

marzna_s

Rzeczywiście masz rację! Poziomy trudności są w pojedynczych skirmish'ach.

ocenił(a) grę na 10
BuzzOff

W takim razie zobaczymy czy znowu będą problemy z ukończeniem :)
Jakby co to niestety nie ma możliwości ułatwienia sobie rozgrywki...
Również brak możliwości zastosowania wyższego poziomu trudności jest dużym minusem. Nie wiedziałem, że można nie uwzględnić takich oczywistych rozwiązań...

bukimi

Przez Was już gram w HL2 i Assassin's Creed II, teraz mi się zachciało i w HoMM3 ;P

ocenił(a) grę na 10
BuzzOff

Wybór poziomu trudności w kampaniach jest możliwy tylko w dodatku "Shadow of Death".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones