PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 355
ocen
9,2 10 1 38355
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes 3 jest dobry

użytkownik usunięty

Ale 5 o wiele wiele lepsza !

ocenił(a) grę na 10

Heroes 3 jest najlepsza, a 5 to ruska kopia.

użytkownik usunięty
Dodo45

Choć co ja tam mówię jeżeli grałeś więcej w 3 i lepiej ci się grało to będzie dla ciebie lepsza. Jeżeli grałeś więcej w 5 to 5 będzie dla ciebie lepsza w moim przypadku gram w 5 już ponad 2 lata sam jak i ze znajomymi i jest to dla mnie część lepsza od 3. Ale to tylko moje zdanie, chodzi nie tylko moje ;)

ocenił(a) grę na 10

W 5 też grałem, ale nawet po tylu latach nic nie jest dla mnie w stanie przebić 3. W 5 brakowało mi jakiś nowych rozwiązań, o fabule nie wspominam, a widok miasta tylko mnie irytował. Lubię patrzeć na zmieniające się budynki, jeden widok na miasto w zupełności mi wystarcza. W 3 grałem (intensywnie) 3 lata, do dzisiaj z kumplami gram od czasu do czasu partyjki. 5 jakoś nie potrafiła mnie wciągnąć. Ale to tylko moje zdanie.

użytkownik usunięty
Dodo45

Co do fabuły w 5 się zgadzam ;)

Dodo45

absolutnie się zgadam - trójka najlepsza :)

puknij sie w głowe......

ocenił(a) grę na 10

5 to dziecinna, uproszczona i okrojona wersja 3. Straszliwe nieporozumienie już 4 była lepsza, twórcy przynajmniej starali się być oryginalni.

ocenił(a) grę na 10
torhan

Choć 5 miała swoje zalety nad 3:P Pomijając rzeczy typu grafika, myśle na przykład o rozbudowaniu herosów, talentów w umiejetnościach itp. Dawało to bardzo dużo i pokazywało, że silny bohater dużo zmienia, a w 3 cóż mogłeś czasem zaklecie rzucić.
Wyłączając te rzeczy jednak grywalności 3 nic nie przebije.

ocenił(a) grę na 10
torhan

W sumie to się zgadzam, ale moim zdaniem czwarta i trzecia część to coś bardzo zbliżonego. Jako pierwszą wersję wybrałem część czwartą i dlatego jakoś tak bardziej mi się podoba, ale kwestia gustu i przyzwyczajeń =).

użytkownik usunięty
torhan

4 lepsza ? Nie bądź śmieszny.

ocenił(a) grę na 9

Co prawda nie gralem jakos cholernie dlugo w heroes 3 ale wystarczajaco zeby wyrobic sobie opinie. Sprobowalem tez heroes 5 i odinstalwalem ten szmelc po 5 minutach, nie dalo sie w to grac.

użytkownik usunięty
Hurrus

Ja miałem podobnie tyle że z 3

ocenił(a) grę na 10

5 jest jak odgrzewane frytki z mc donalda

użytkownik usunięty
Upadly321

W 3 jest tyle dobrej gry co mięsa w parówce

najpierw piszesz że dobra,a potem że zła.Piszesz to samo(że heroes 5 jest lepsza)już miliardy razy,przypominasz mi mnie,tyle że ja to robię z twierdzą 2

użytkownik usunięty
hhhhggh

Haha coś w tym jest. Próbuje uświadomić tym złamasom którzy wolą trójkę, że piątka jest lepsza ale bardzo się opierają.

mógłbyś na przykład hejterować na forum 4;D ona też ma fanów.

użytkownik usunięty
hhhhggh

Czwórka też jest słaba. Ale najbardziej wkur.wia mnie to że trójka zajmuję 3 pierwsze miejsca w rankingu. :d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones