PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 355
ocen
9,2 10 1 38355
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
ocenił(a) grę na 10
Porter_5

Thunderbird to ładny i szybki ptaszek, ale niestety dość słaby, moja ulubiona jednostka to czarne smoki a najlepsza na swój poziom to zdecydowanie Gorgona. Proponuje rozwinąć to pytanie i wymienić najlepsze/najgorsze jednostki w poszczególnych levelach. Confluxa nie biorę pod uwagę, ten zamek jest strasznie kiczowaty, szkoda że zamiast niego twórcy nie wstawili zamku pustynnego. (w WOGU były takie plany, ale nic z tego niestety nie wyszło)

Polska wersja jest niestety strasznie zrypana i nie mam jej na kompie, więc wymienię jednostki w języku angielskim, bez ulepszeń.
1.Pikeman / Imp
2. Dwarf / Gog
3. Griffin / Wight
4. Pegasus / Vampire
5. Gorgon / Pit Fiend
6. Naga / Manticore
7. Red Dragon / Bone Dragon

P.S. Nie wiem czemu pytanie jest skierowane tylko do panów, panie też grają w Hirołsów:)

ocenił(a) grę na 10
torhan

W punkcie 4 oczywiście jest na odwrót: Vampire / Pegasus:) nie wyrobiłem się w czasie z edycją, zdarza się nawet najlepszym:)

ocenił(a) grę na 10
torhan

monki z castle są fajne;)

torhan

ja zawsze robiłam kombo z fortecy, solmyr + 200 większych gremlinów po pierwszym tygodniu i można było zacząć się bawić :) z tym że ja grałam z WOGiem.

ocenił(a) grę na 10
torhan

eee... nie do końca się zgadzam z opinią o confluxie. Jest jaki jest, i to prawo twórców że go takiego stworzyli. Rasa jak każda inna. I tu jestem zwolennikiem nowych jednostek i ras. Szczerze to zamiast herosów 4,5,6 wolałbym nowy dodatek z nową kampanią, rasą, czarami czy artefaktami a może nawet budowlami.

A tak poza tym widzę że wybrałeś jedne z najlepszych jednostek i trudno się z Tobą nie zgodzić, ale czy jest jakaś ulubiona? bo takie było pytanie.

użytkownik usunięty
Porter_5

no to aniol czy jak mu tam zadaje najwiecej dmg i ma tez najleprza obrona najleprza jednostka:)

sory ale musze... hwast - chwast, najleprza - najlepsza, a co do anioła pewnie miales na mysli archaniola

ocenił(a) grę na 10
Porter_5

ulubiona nie znaczy najlepsza:
u mnie behemot (nieulepszony), - potwór jakiego każdy powinien się bać:) dla mnie wizytówka "hirosów".
Zawsze jak sobie przypomnę animację to mam ochotę wyprowadzić stadko behemotów na pole bitwy :D
A dzięki opowieści o behemocie mój przyjaciel namówił mnie do zagrania pierwszy raz w hirosów ładnych parę lat temu, no i mi tak zostało...

@Dla Pań grających w hirosów - RESPECT! Osobiście znam jedną.

ocenił(a) grę na 8
Porter_5

Czempion - dużo pkt ruchu na polu bitwy i duży atak i obrona (zawszę lubiłem patrzeć na ciężką jazdę)

ocenił(a) grę na 10
Porter_5

Wg mnie jedną z lepszych jednostek jest wielka gorgona , oraz jej czar - zabójczy wzrok , który niszczy co najmniej jedną jednostkę DOWOLNEGO poziomu . Podobną satysfakcję mam z ulepszonych czarnych smoków , które nie dość ,że mogą zaatakować dwóch osobników zajmujących jedno pole podczas bitwy ,to na dodatek wracają na swoje miejsce (tak jak harpie) . Muszę nadmienić ,iż gram w heroesa III od 14 lat , a nowy sens nabrał dla mnie wraz z nieoficjalnym dodatkiem WOG.

Porter_5

zależy.Nawet niepozorne jednostki potrafią miażdżyć.Gdyby nie ogry szamani nie wygrałbym jednej z misji w Armagedonie,tej z kilgorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones