PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 353
oceny
9,2 10 1 38353
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Bo macie do niej sentyment. Ogólnie trzecia część jest znacznie gorsza od Heroes V.

ocenił(a) grę na 8

Sentyment - potężna rzecz.
Pierwszą cześcią serii w którą grałem była nielubiana przez fanów 4. Spodobała mi się bardzo i spędziłem przy niej setki godzin. A przyzwyczajenia, nabrane w czasie gry sprawiły że gdy wreszczie usiadłem do 3, nie wciągnąłem się.

ocenił(a) grę na 10

Już za samo wprowadzanie strategii turowych w 3D powinni wieszać. Trójka jest po prostu idealnie wyważona pod każdym względem. Tyle. Dlatego jest arcydziełem.

Co zaś do czwórki to uważam że jest lepszy od wszystkich z wyjątkiem "trójki". Nie rozumiem hejtu na nią.

użytkownik usunięty
Iselor

No i po cholere ci to 2D ? Przecież 3D jest znacznie lepsze. Nieporozumieniem jest to że Heroes VI jest w 2D. To tylko przeszkadza. Wiele razy grając miałem tak że na przykład nie mogłem wziąć jakiegoś przedmiotu przez to jeb...ane 2D. Nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach można robić takie gry jak Heroes VI w 2D.

ocenił(a) grę na 10

Bo 2D jest bardziej unwersalne, szczegółowe i wytrzymalsze na upływ czasu?

użytkownik usunięty
Iselor

Właśnie zupełnie przeciwnie, według mnie era 2D miała swój koniec już dawno temu.

ocenił(a) grę na 10

3D w strategiach turowych? Nie, nie sprawdza się. Te gry zawsze były i powinny być w 2D. Ale, ty dziecko neo podniecasz się tym nowoczesnym gównem.

Dobrze powiedziane.Mi osobiście nie podoba się ta gra,a zwłaszcza bohaterowie,którzy nic a nic nie robią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones